Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CSAJOK, LÁNYOK nektek ez...

CSAJOK, LÁNYOK nektek ez bejönne, tetszene ha igy nézne ki a pasitok?

Figyelt kérdés

Régen úsztam(6 évig) és futottam(1.5 évig), de tönkre ment a térdem, azt utánna 2 évig csak punnyadás volt, de elhatároztam h valahogy szeretnék kinézni testileg ezér elkezdtem kondizni.

Kábé ezt szeretném elérni:

[link]

[link]


Mi erről a véleményetek?


2010. jún. 17. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

ennél már hova akarsz izmosabb lenni?

nekem már ez is kicsit sok és taszitó

2010. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik ha iylen nayg kigyurt csöcse van 1 srácnak:S

majdnem nagyobb mint az enyémxD

2010. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 A kérdező kommentje:
Az a baj h mindenkiben az van meg hogy aki foglalkozik valamennyit a testével, az biztos egy uninteligens, tahó, paraszt, aki csak magával foglalkozik. (hát szerintem ennél vannak nagyobbak is és szerintem már az a túlzás, nem ez)
2010. jún. 17. 16:56
 54/85 A kérdező kommentje:
Hát köszi h ezt mondjátok h nagy, valójában nem olyan nagy, sima optikai csalódás:). Tudjátok mindenki próbál előnyös fotókat csinálni magáról.
2010. jún. 17. 16:59
 55/85 A kérdező kommentje:
16:47, hát ha már ez túl kigyurt akk nem tom mivan a csajokkal, fél éve edzek és nem szedek semmit, és elég nehéz a semmiből épitkezni mer hát "kicsit" vékonyka voltam, és úgy gondoltam hogy majd igy feljön egy kis extra súly meg hát nem árt ha izomzatra is gyarapszok, mer elég puhány, nyeszlett, nyüzüge voltam
2010. jún. 17. 17:02
 56/85 anonim ***** válasza:

nekem nem azrét nem tetszik eza test, mert a gazdája bizos buta

hanem alapból nem tetszik ez a test a legtöbb lánynak

oylan nehéz felfogni??

másképp gonodlkodunk

ti srácok azthiszitek ez tetszik nekünk, de nem

2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:

De akkor eleve ott a baj h félrevezettek minket, itt van rá a bizonyiték, végig lehet nézni h hánya választották ezt meg azt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


legtöbben a 2est és a 4est választották(4est többen de a 2es csak egy picivel maradt le)

2010. jún. 17. 17:10
 58/85 anonim válasza:

Nekem speciel nem tetszik a mellizom, nem szeretném ha a pasimnak nagyobb mellei lennének mint nekem....

A kockás has viszont nagyon ott van, de azt se kell túlzásba vinni, és a kar se legyen akkora mint pl a derekam...

Szerencsére az én párom pont megfelelő :)

de amúgy szerintem ha megtartod így az alakod és nem gyúrsz rá többet tökéletes lezel, vagyis tökéletes vagy :)

2010. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim válasza:

A helyedben én nem adnék az ide írogató (nagyrészt) tini csajok véleményre, akik a "csajos" fiukra buknak (már csak azért sem, mert bezzeg Kucsera "Gabriellától" elolvadnak, pedig kb. annak is hasonló teste van...)... Ha nekik ez túl izmos akkor egy testépítőt milyen jelzővel illetnének? ( [link]

Az-az igazság manapság már elfelejtették azt az emberek, hogy egy egészséges férfi test hogyan is néz ki....

2010. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

16:20

Nem, pont, hogy nem vagyok kigyurt izomagy, de ahogy eddig tapasztaltam senkinél sem jött be a macis testalkatom (nem kövér) 15:42

2010. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!