Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CSAJOK, LÁNYOK nektek ez...

CSAJOK, LÁNYOK nektek ez bejönne, tetszene ha igy nézne ki a pasitok?

Figyelt kérdés

Régen úsztam(6 évig) és futottam(1.5 évig), de tönkre ment a térdem, azt utánna 2 évig csak punnyadás volt, de elhatároztam h valahogy szeretnék kinézni testileg ezér elkezdtem kondizni.

Kábé ezt szeretném elérni:

[link]

[link]


Mi erről a véleményetek?


2010. jún. 17. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:

19:41-nek:

én kifejezetten undorodom a csajos alkatú divatb*ziktól, én inkább a mackós alkatú, kicsit pocakosabb srácokra bukom, amilyen a barátom is :) neki is van annyi izma, amennyi kell, simán felemelget engem, pedig nem vagyok egy nádszál (majdnem 60 kiló), és ő nekem tökéletes :)ő nagyjából 20 kilóval nehezebb nálam, és 5 centivel magasabb (én 170, ő 175 körül), és ennél jobbat nem is kívánhatnék :D


15/L

2010. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim válasza:

sztem jó tested van, barátom még ennél is izmosabb, és most komolyan, miért kéne, hogy taszítson az ilyen testalkat? tök jó, ha valaki törődik a testével, ettől még nem lesz automatikusan egy bunkó, kötekedő, magamutogató majom. szívesebben ölelek meg egy ilyen fiút, mint egy sörhasút, vagy egy ropi srácot, mert ez mégiscsak néz ki valahogy. akinek van egy kis esztétikai érzéke, jobban tetszik neki a görög szobrot idéző testalkat. persze nem ez alapján választottam a barátomat, de ha már "ilyen" volt, persze, hogy sokkal inkább tetszik, mint bármi más testalkat. (mellesleg akit az ilyen taszít az sztem leszbi, mert kinek ne kéne tökéletes alakú fiú...?)


ez már szélsőségesebb, de nekem még ez is beleférne: http://www.youtube.com/watch?v=7Eh2gSVg6jY

2010. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
Szerintem megtaláltad az arany középutat, innentől kezdve szintentartás! :-) Ha lesz barátnőd, majd megmondja, hogy lehetnél még jobb, és ahhoz alkalmazkodhatsz.
2010. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
Áh ez már túl perfekt szerintem! Nekem nem tetszik ha egy pasi túl tökéletes, több okból,egyik én nem érzem túl szépnek magam mellette:D a másik ok pedig, az ilyen pasik általában elvannak szállva maguktól, de mondjuk az becsülendő hogy nem akarsz tétlenül csücsülni és hagyni hogy rád menjenek a kilók! Hajrá!
2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
hát az a baj, h nem vok elszálva magamtól, sőt eléggé félénk visszahúzódó vok, és ezér kondizok egy kicsit h növeljem az önbecsülésem
2010. jún. 19. 19:50
 66/85 anonim válasza:

nekem nagyon tetszik.

17/L

2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

dögös

16L

2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:

a kérdésben linkelt 2 képről.... annyit h a második iszonyat jóképű. de túlzás. ha ilyen barátom lenne mindig az járna a fejemben h mikor hagy el... mert egy ilyen pasi minimum egy Zimány Lindát érdemel mármint külsőleg... én meg nem vagyok egy Zimány Linda, és elősorban anyagiokokból kifolyólag nem is lehetek. szóval ha együtt mennénk az utcán valahogy így gondolkodnék "mindenki rajtunk röhög h miért nem dob már engem ez az álompasi"


Te még nem tartasz ezen a ponton. De eléggé közelítesz. Nekem bejösz.

2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

fúj

Babinéni

2010. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
ez nem mondod hogy te vagy?
2010. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!