Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítő szivacs használ?

A szőrtelenítő szivacs használ?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudja miről van szó,keressen rá wishen. Ez lényegében egy olyan szivacs amit zuhanyozás közben kell dörzsölnöd szőrös felületre és ez leszedi. Valaki próbálta már?

2018. júl. 2. 14:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én kipróbáltam és nem jött le a szőr. Hámlott tőle a bőröm. Plusz még tiszta piros is volt. Nemtudom. Lehet hogy ez az én bőrtípúsom miatt van e de én nem használnám még egyszer
2018. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cukrász Any válasza:
Szia! Én tegnap kaptam meg, kipróbáltam, a kezemen tökéletesen működik, hónaljban iszonyatos irritációt okozott,amire hintőport használok. Amúgy tök jó nagyobb területeken.
2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogy használtátok? Csak sima vízzel vagy valami szappan,tusfürdő, egyéb is kell hozzá? Rá kell nyomni vagy csak simán simítani?
2019. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!