Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik itt valaki 150 centise...

Létezik itt valaki 150 centisen vagy alacsonyabban? Hogyan viselitek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én 152 cm vagyok (ha ez megfelel) és 12 éves lány, szóval nemnagygáz, bár én vagyok a legkisebb lány az osztályban.. de végülis nem zavar különösebben.
2010. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem 152-156 cm-ig mértek eddig. Persze, ha kérdezik, akkor 156 :)


Engem zavarni zavar, hogy nehéz nadrágot venni (de sokkal nehezebb pl melltartót vagy cipőt, de egyik sem a magasságom miatt van), sok dolgot nem érek el, főleg boltokban, meg hogy nem lehetek annyira szexi, vonzó, mint egy magas lány. De azért úgy-ahogy elfogadom, úgysem tudok ellene tenni semmit. Nőni már nem fogok, 21 éves vagyok.


Te is 150 centi körül vagy? Téged zavar?

2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
153cm 17 évesen :D de csak akk zavar ha vmit nem érek el,vagy elkezdenek oltogatni a haverok :D de am naci télleg nehéz találni :S viszont mellben eléggé elvok "túlozva" és kicsit hülyén áll h ilyen picin ilyen nagy mellekkel :S vagyis szerintem :S de túlélem:D és így simán hordhatok magassarkút:)
2010. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is 152-153 cm vagyok... :)

de túlélem nincs vele semmi bajom. viszont az osztályban én csak a 3. legkisebb vagyok. egyik lány 150 cm körül van, a másik meg 140 is alig van.

17/L

2010. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!