Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már lerágott csont ez a téma...

Már lerágott csont ez a téma de mégis érdekelne mások tanácsa/segítsége! Mivel tudnék külsőleg szebb/vonzóbb lenni?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem gondoltam hogy szép lennék. Kifejezetten csúnyának érzem magam és már nagyon böki a csőröm hogy mindenki mindenhol olyan jól néz ki és minden lány körülöttem (meg aki úgy alles zusammen annyi idős mint én vagy nálam 1-2 évvel idősebb vagy fiatalabb) szép, fotogén és csinos meg jó az alakja. Egyszerűen megőrülök attól hogy mindig rondának és kevésnek érzem magam.

Nagyon szeretnék szép lenni:(

Mit tegyek?

Rosszindulatú kommentek meg a trollok kíméljenek


2018. júl. 14. 17:19
 1/2 anonim válasza:

Kinek mi a szép, de ha te nem látod magad annak, akkor mondhatnám azt, hogy sminkelj, de szerintem az csak egy álca, mert sminkekkel mindenki lehet szépségkirálynő...az arcodat szépíteni azzal tudod, ha ápolod, és ha sokat mosolyogsz :) , a testedet, hogy formás legyen, mozgással, sportolással tudod csinosítani.

20/L

2018. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha küldesz magadról fotót, akkor el tudom mondani, hogy az vagy-e? De szerintem szép nő lehetsz csak, másoknak akarsz megfelelni.
2018. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!