Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemesfém vagy hamisítvány?

Nemesfém vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Az ebay-ről vettem ékszereket amihez hozzá volt irva, hogy orvosifém, nemesacél stb..és semmilyen fémjel nincs benne.Tegnap volt vásár és ott is vettem ékszereket ami nemesacél,orvosifém és van benne fémjelzés és eladó azt mondta,hogy az az igazi. Most nem tudom,hogy amit az ebay ról vettem akkor az miböl van? Hamisítvány!Sok pénzt költöttem,hogy szép ékszereim legyenek. Van arany ékszereim,de nem akarok menőzni.Légyszi irjatok,hogy mit tudtok az ebayról vett ékszerekről.

Vettem már ebayról sok technikai cuccokat,telót stb...és még soha nem fürödtem be velük.



#Ékdzerek
2018. júl. 15. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Acélba nem raknak fémjelet
2018. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és 3 nemesfém van: ezüst, arany, platina, az acél nem nemesfém
2018. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon a nemesacél is femjeleztetheto, bár valóban nem nemesfém. Külföldön más a szabályozás, plusz a Kínából rendelt cuccok ilyen szempontból 'veszelyesek'- nekem van olyan cuccom azsiabol,ami 925ös f

émjelzett, de mégsem ezüst. Egy idő után ki fog derülni, ha nem rozsdasodik, stb. De ha van olyan része amit nem sajnalsz, akkor fém reszelovel reszelj bele 1mm-t. Ha ott is ugyanolyan,mint a felszínen,akkor valószínűsíthetően nemesacél.

2018. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyik gyűrű megfogta az ujjam a nyaklánctól meg olyan lett a nyakam,mint ha retkes lenne.Ráadásúl nem vettem észre,hanem úgy szoltak,hogy mitől olyan a nyakam.😟
2018. júl. 17. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát viszont akkor tuti,hogy nem nemesacél :(
2018. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!