Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni a...

Hogyan tudnám elfogadni a lógó melleimet? Látom, hogy lányoknak milyen szép formás, kerek, az enyém meg lóg.21/L

Figyelt kérdés
Csak melltartóban mutat jól, de húzza le azt is, és mindegyiknek nyúlik el a pántja. Még sose volt senkim, és félek ha lesz majd, nem fog neki tetszeni. Mondják mások, hogy, ha szeretni fog, nem azt nézi hogy milyen a külsőm, de én mégis nagyon szégyellem. Lenne rá esetleg valamilyen torna, hogy feszesebb legyen?

2018. júl. 16. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szexibb!:)
2018. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Akinek nagy, annak előbb-utóbb lógni kezd. Nem lehet, hogy túl gyenge melltartókat veszel, ami nem is tartja jól? Akinek nagy, annak nem dísznek van a melltartó, hanem komoly mérnöki feladatot old meg.


De egyáltalán hol szoktál melltartó nélküli lányokat nézegetni nagyobb tömegben? A plakátokon levő kirakatnők kinézete nem éppen reprezentatív statisztika. Szerintem egyáltalán nem tipikus, hogy valakinek természetes módon formás, kerek melle legyen, pláne ha nagyobb is.


De ha ez még mindig nem győzött meg: nekem is lóg, és volt már olyan párom, aki kb. a mellembe volt szerelmes, nem is belém szinte.

2018. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig azt hiszem, hogy tök bénák a melleim, a kerektől már kb. 14 éves korom óta messze vannak xD egyébként nem is olyan nagyok, ennek ellenére mégis lógnak már valamennyire (25 vagyok), a melltartókkal is kínlódok, és természetesen a bal valamivel nagyobb... :D Szóval sokszor nézem én is irigykedve azokat a csajokat, akiknek ott van két sárgadinnye, aztán mégis feszes, kb. a nyakukban hordják... :D

Ennek ellenére minden eddigi partnerem KIFEJEZETTEN elégedett volt, még soha nem panaszkodott senki a melleimre, sőt... akármilyen pasim volt, mindegyik totálisan rá volt kattanva a cicikre. :D

Szóval emiatt abszolút ne parázz, ha olyan felszínes pasit találnál véletlenül, aki csak a tökéletes photoshop-tesű nőkre bukik, arra nem is érdemes időt szánnod, mert az olyan meg se érdemli az igazi nőket.

Edzeni egyébként lehet, fekvőtámasz, fekvenyomás, tolódzkodás, tárogatás, tökéletes gyakorlatok a mellizom erősítésére, nem kizárt, hogy valamennyit segítenek a lógáson... plusz simán kipróbálhatod a feszesítő krémeket, ha csak a használatától jobban érzed magad, már akkor is az elfogadás felé haladsz. :)

2018. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagy a mellem, hogy lógjon. 75C-s melltartót hordok
2018. júl. 17. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 75C azért nem kicsi.

A legjobban úgy jársz, ha keresel hasonlót a neten, mert látatlanban nem nagyon lehet véleményt mondani.

2018. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmi pénzért se műttesd meg őket!!! Találj magad mellé korodbeli srácot ami normális és aki eléggé érett ahhoz és eléggé felnőtt fejjel gondolkodik ahhoz hogy elfogadjon téged úgy ahogy vagy! És aki nem a melleidbe szeret bele hanem beléd!!!
2018. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lóg és még kicsi is(70/A) ráadásul csak 19 vagyok.

Sajnos ezen torna nem, legfeljebb műtét segít.

Nekem se pénzem nincs rá, se nem hiányoznak a műtéti hegek és a kockázat.


Sok sok évbe tellett, de nagynehezen elfogadtam, hogy ilyen. Párom imádja neki tetszik.

Öröm az ürömben, ha szülnék ennél jobban már nem hiszem, hogy lógna.

Szóval vagy elfogadod, vagy műtét, ami szerintem a világ legnagyobb hülyesége.

2018. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsi de ez borzasztó kérdés! Mi mondjuk meg Te hogy tudnád elfogadni...? :O mégha azt írod.. hogy tegyem a pasik számára elfogadhatóvá.. hogyan tálaljam...

Sztem am biztosan vonzó és a pasidnak tetszeni fogsz/ tetszel neki ;) más véleméyne.. random csávóké.. sztem annyira neked se fontos én úgy gonndolom.

2022. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!