Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a műszemp...

Mi a tapasztalatotok a műszempilláról? Ajánlanátok olyannak akinek eléggé érzékeny a szeme? Ha viszket a szem akkor valóban nem szabad hozzányúlni a szempillához?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs nagy bajom a szempilláimmal, sokan mondják,hogy hosszú pilláim vannak, de szeretném már nagyon kipróbálni (22 vagyok)a műszempillát. Itthon magamnak sehogy sem sikerült felraknom ,és sok keresgélés után úgy néz ki találtam egy jó pillást,persze ő a legdrágább is, de mondta,hogy ő nem feltétlenül ajánlja,mert kb minden mások lánynak allergiás reakciót okoz a ragasztó...
2018. júl. 26. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most csináltattam először, szombaton lesz 2 hete.Igazából nagyon sűrű és hosszú szempilláim vannak, aki csinálta ő is mondta hogy nem kellene, de én is ugy voltam vele, mint te hogy ki szerettem volna próbálni. Egyébként 4D-s szempillaim vannak. Elöször amikor megláttam nagyon nem tetszett, kb 3 napig zavart és könnyezett is a szemem tőle, de már teljesen megszoktam. 1 napig egyáltalán nem szabad hogy víz érje. Amúgy nekem már elkezdett hullani, de csak ha hozzáérek, vagy dörzsölöm a szemem, viszont az a pár szál nem észrevehető. Nem bántam meg, de nemhiszem hogy többször felrakatom. Szerintem egy próbát megér neked is.:) 17/L
2018. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!