Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valóban hipochonde...

Szerintetek valóban hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint 1 hónapja műttettem meg lézeresen a szememet 250k-ból - amit óriási sok meló volt diákként megkeresni - és az első hét után 125%-os volt a látásom. Azóta viszont rosszabbul látok és otthon állandóan a fali táblát nézegetem messziről (ellenőrizve a látásélességemet), meg a konyhai gépek dobozán a feliratokat és néha arról panaszkodok anyámnak, hogy kontaktlencsével talán még jobban láttam és félek, hogy még ennél is jobban vissza fog romlani a szemem. Ő meg egy ideje elkönyvelt hipochondernek, meg hogy baj van a fejemben. Azt nem tudja megérteni, hogy nekem lelkileg ez egy nagyon komoly sokk, mert évek óta viseltem kontaktlencsét (előtte szemüveget) és soha többé nem akarok velük sz***kodni, főleg, hogy ennyi pénzt kiadtam egy műtétért. Nem poénból tettem és ha visszaromlik a szemem lehet többet nem is hordhatok lencsét (a lézeresen elvékonyított szaruhártya miatt) és akkor jöhet vissza a régi szemüveg, amibe bele sem merek gondolni (pocsékul áll). 1 hét múlva megyek 1. hónapos kontrollra, állítólag a 3.-4. héten stabilizálódik a látásélesség, ami jelenleg nem éppen elfogadható az én számomra. Szerintetek is egy képzelt beteg lennék vagy ti is hasonlóan paráznátok?

2017. szept. 24. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is meg lennék ijedve a helyedben, 250 ezer nem kis pénz..Az anyádról meg no comment inkább.
2017. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem vagy hipochonder. 15 éve vagyok szemüveges. Bár nem műtettem még a szemem a korom miatt, nagyon szeretném majd egyszer. Én is nagyon meg lennék ijedve .13 évig hordtam szemüveget , 2 éve kontaktlencsés vagyok. Nagyon nagy macera az egész, de a szemüveg egy rémálom tud lenni. Remélem minden rendbe lesz❤
2017. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!