Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A balettes (ritmikus gimnaszti...

A balettes (ritmikus gimnasztikás, szinkronúszó vagy tornász) lányok közül mindenkinek kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekelne

2018. júl. 26. 20:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nem, mivel énis nagy mellűként tornáztam, de sokszor akadályozott:)
2018. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Tesóm szinkronúszott és mai napig akkora melle van szószerint mint a feje. Anyja melleit örökölte.


De igen a legtöbb ilyen sportolók közt álltalában deszkákat látni... Ilyenkor derül ki ki is hord kitömött melltartós s mennyi csaj...

2019. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Én RSG-t sportoltam egy ideig, de abba hagytam s nem is bánom, társaimnak nagyon fura testarányaik lette, mert az izomzat furán fejlődött rajtuk.

Nekem 2tenyeres mellem /db 😃

2019. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki profi, annak alacsonynak és vékonynak kell lennie.

Én is balettoztam, és már kezdéskor megmondták hogy sose leszek profi táncos, mert mindkét szülőm 180 felett van, és állati hülyén nézne ki ha én spiccen majdnem két méter lennék, nincs sok olya pasi aki ehhez elég magas, pláne, hogy fél karon emelgessen.


Minden sportágban van egy ideális alkat, a kosarasok magasak és inasak, a birkózók zömök vagy nagydarab gyerekek, a jockey meg általában mind kicsi, vékony és alacsony.

2020. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem...én rg-zek és nem vagyok valami lapos...
2021. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a dressz amit hordanak leszorít mindent, rajtam is nagyon máshogy áll a klasszikus fürdőruha vagy sportmelltartó mint a normál hétköznapim. Szal egy DD-s mell is kb B-snek néz ki.


Sok sportoló mellkisebbítő műtéten megy át mert zavar is a sportban.

2021. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!