Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Runway shape vélemények/tapasz...

Runway shape vélemények/tapasztalatok? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 4. 13:07
1 2
 11/14 anonim válasza:

Bánom, hogy nem jöttem fel előbb ide.


NEM AJÁNLOM SENKINEK, HOGY TŐLÜK RENDELJEN! ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!


Felpróbáláskor a varrásnál foszlani kezdett az anyag. A melltartójuk egy nagy rakás… Kínaiban 1000 Ft-ért veszek ilyet. Természetesen nem cserélik, nem veszik vissza…

2022. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Karijuci válasza:
100%
Alakformáló topot rendeltem. Az anyaga vastag, kellemetlen. Iszonyú kényelmetlen, levegőt is alig kaptam benne, mikor felpróbáltam, pedig direkt a nagyobb méretet rendeltem. Semmit nem változtatott az alakomon, csupán a kedvem romlott el. Természetesen nincs pénzvisszafizetés, maximum nagyobbra cserélhetem (még kétszeri postaköltség), és akkor egy számmal nagyobb hordhatatlan vackom lesz. Először vásároltam Facebook-on hirdetett árut, de soha többé nem fogok. Ezt csak azért mertem megrendelni, mert magyar székhelyük van. :-(((
2023. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12, Mivel indokolják, hogy nincs visszafizetés? A bugyinál még értem (bár ott is full kamu kifogás), de a top nem higiéniás termék, nem fehérnemű, ott nem hivatkozhatnak a jogszabályi kivételre.
2023. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 paradicsom31 ***** válasza:

Én rendeltem instantshaper shortot, és meg vagyok vele elégedve.

Nyilván, ha nagyobb a has úszógumi, mint pl nekem, ne várjuk, hogy full lapos hasunk lesz. Kisimít, és csinosabban áll rajtam a ruha, nem látszanak az előnytelen részek rajtam.

Először azt hittem, hogy kicsi lesz, de nyúlik annyit, hogy fel tudtam magamra küszködni, és kényelmes is, nem gurul le (merevítő van a derékrésznél), annak ellenére, hogy kicsinek hittem, tökéletes lett, és érzem, hogy egybetart.

2023. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!