Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyan nők/lányo...

Vannak még itt olyan nők/lányok akiket relatíve sokat szekáltak a külsejükkel a férfiak?

Figyelt kérdés
Hogy néztek ki?Mi volt az oka?Lett ennek következménye nálatok?Mi a fenéért nem lehet békén hagyni valakit ha nem jön be?

2018. aug. 6. 18:14
 1/8 Kardos Alexandraa válasza:
93%
Ez főként kisfiúkra jellemző, nem nevezném őket férfiaknak:) nem átlagos és csontos orrom van ami főleg oldalról feltűnő és ezzel bántottak, bebeszéltem magamnak, hogy csúnya vagyok, hogy nem érek semmit mert én más vagyok, önbizalomhiányom lett és frusztrált ha valaki oldalt állt mellettem. Ez addig fajúlt, hogy tizenévesen depresszióba estem és sebészeket kerestem!! Mára kicsit felnőttebb fejjel rájöttem én így születtem, így szeretem magam és mindenki így szeret engem. Elfogadtam magam és a barátaim is. Nem szabad foglalkozni ilyen emberekkel, akik mást bántanak azért teszik mert ők sincsenek magukkal megelégedve
2018. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nemcsak férfiak, hanem mindenki piszkált, hogy sovány vagyok. Egyébként visszanézve a képeket, nem voltam betegesen sovány, csak vékony, és még gyerek voltam.

Most viszont mindenki irigykedik, mert mára a legtöbb ismerősöm elhízott. Én meg a kis plusz kilókkal sem vagyok túlsúlyos, inkább most lettem normál alkat :D

Eljön majd a te időd is!

2018. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem valahogy mindig kiutálnak a közösségből.Gimiben a bőrömmel volt bajuk a kamaszkor miatt.Most egyetemen rám szálltak mert elterjedt rajtam pár szemölcs amit legkésőbb most ősszel fogok leszedetni. Na meg hogy fejtetőn ritkább a hajam plusz van rajtam kevés plusz kiló max 5-6 de hogy kövér vagyok.Én időm?Azt tanultam meg hogyha nem tudod magad elfogadtatni egy közösséggel vagyis különc vagy akkor az emberek mindenütt undorítóak.Az igaz hogy ezek nem férfiak.De igazi férfi nem igen van manapság vagy nagyon ritka.
2018. aug. 6. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, és más hasonló!


Engem ugyan nem ért szekálás sorozatosan, de itt a válaszom rá. A 18-19-es válaszokat én írtam. Igaz, pontokat nem kaptam rá, nem is vártam :)))


Nekem ez az életszemléletem amiket ott leírtam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2018. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anno az egész általános iskolát végig szenvedtem.

Én voltam a legkorábban érő lány, nagyon sokáig a magasabbak között voltam a tornasorban. A mellem is elég hamar kezdett el nőni (8 évesen már B-s volt, ami most, közel 20 éves koromra már F-es lett), és nagyon rossz érzés volt, hogy máshogy nézek ki, mint a legtöbb kislány.

Mentálisan is más voltam. Nem érdekeltek az idióta, fogócska szerű mozgásos játékok, ellentétben imádtam, és lehetett is velem az élet nagy dolgairól komolyan beszélgetni, csak akkor még senkit nem érdekelt a világnézetem, és a filozófiai gondolatmenetem, így egyedül maradtam. 😂

Aztán 13 éves korom körül kezdtek el a többiek is megugrani, én addigra már rég megálltam a növésben, így a tornasor legvégére kerültem, és még a legalacsonyabb kislány is túlnőtt.

Mellette pedig közel 20 kiló súlyfelesleg volt rajtam, amit hála Istennek, komoly munkával és elszántsággal, illetve a cukorbetegségre való hajlamom felismerésével már “elküldtem melegebb éghajlatokra”.

Ekkor kezdtem el ténylegesen utálni magam. Éreztem, hogy van bennem egy óriási kettősség: kívül egy alacsony, ám de extrém módon elhízott lány voltam, de belül egy megértő, komoly személy voltam, aki soha senkit nem akart bántani, és nem voltak előítéletei mások felé, mégis állandóan a nevetség tárgya lettem.

A volt zaklatóimat én még ma sem nevezném férfinek, bár hála Istennek, már semmi kapcsolatom nincs velük, és különben is már 99%, hogy nem ismernének fel az utcán.

Állandóan megszégyenítettek, ellentétben nem vették a fáradságot, hogy egy kicsit is megismerjenek.

Akiket a legjobb barátaimnak hittem, a bajban már nem tartottak ki mellettem, és kerestek maguknak jobb, “menőbb” partnereket, illetve szó szerint levegőnek néztek.

Ergó...rengeteget tudnék erről az időszakról beszélni, de nem szeretnék többet, mert azzal a legmélyebb sebeimet tépném fel.

Nem túlzok, majdnem öngyilkosságba menekültem, de nagyon boldog vagyok, hogy nem tettem meg, mert akkor nem élhetnének át azt a boldogságot, azt az örömöt, ami minden nap körülvesz... többek között azt, hogy élek! Mert már ténylegesen ÉLEK...kívül és belül is. Ehhez pedig arra volt szükség, hogy legyőzzem a betegségemet. Mert a zaklatóimnak fogalma sem volt, hogy mennyire súlyos anyagcsere problémám volt. Persze tudom, könnyebb volt beállni a “ne zabálj annyit, te fogyatékos dagadék” oldalra.

Most pedig mindenki az alkatom csodájára jár.

A külső és a belső világom már tökéletes összhangban van.

Könnyű úgy a világra jönni, hogy az embernek semmit nem kell tenni azért, hogy egészséges és “hibátlan” legyen, és én arra vagyok a legbüszkébb, hogy a sokak által szexisnek tartott alkatom kialakítása kemény munka volt, és mindezt egyedül értem el.

2018. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is piszkáltak egész általánosban, ami az akkori önértékelésemnek biztos nem tett jót. Egyébként főleg a sűrű, göndör hajam miatt röhögtek rajtam, de igaziból minden kis pici hibán fennakadtak és már lehetett is szívatni vele. Hál' isten, azóta se láttam egyiküket sem.

Szerintem azért nem lehet békén hagyni, aki nem jön be, mert ez egy k...a nagy poén nekik.

2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is szekáltak kiskoromban a suliban, én nagyon későn érő típus voltam/vagyok. Alacsony is voltam, vékony is, nem volt semmi mellem, bármit megtettem volna, hogy nőjek vagy hízzak egy kicsit.

Kb. 16 éves koromra volt egy fordulópont, megnőttek a melleim, és egy kicsit híztam is, az a lényeg, nem voltam már piszkafa többé. Elkezdtem jól érezni magam a bőrömben, és ekkor már a legközelebbi családtagjaimtól is kaptam beszólásokat, hogy kövér vagyok. (165 centimmel 56 kilónál sohasem voltam több, max. S-es méretű ruhákat hordtam mindig is.) Hihetetlenül rosszul estek ezek a beszólások, főleg úgy, hogy egész életemben piszkáltak valamivel, elkezdtem koplalni, de hát ugye a szervezetem egy egészséges mértéket próbált tartani, szóval sokra nem mentem a éhezéssel és a tornával, a mellem nem lett kisebb sehogy sem. Csak az önbizalmam lett egyre kevesebb, és mindig azt éreztem, soha nem vagyok tökéletes, nem jó így. Hazudnék, ha az mondanám, hogy nem zavar még mindig, hogy kapok a testalkatomra megjegyzéseket, valamikor túl kövérnek látom magam, az aktuális megjegyzésektől függ az énképem. Egyszer csak kinövöm ezt, hogy ezzel foglalkozzak, de még mindig rettenetesen tud esni, ha valaki diéta tanácsokat ad, vagy edzésre buzdít, mert nem vagyok modell-alkat (soha nem is leszek, mivel nem vagyok égimeszelő).

2018. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl sok a kritikus köcsög utolsó.Az emberekre tojni kell.Adj magadra hozd ki magadból amit ki akarsz és biztos vagyok benne hogy jó csaj vagy a magad módján.Ahogy mindenki.Akik kritizálnak azok magukkal elégedetlenek ezt vetítik ki.Avagy rosszul érzik magukat és azt akarják te is rosszul érezd magad.
2018. aug. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!