Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tágítsam tovább a fülem?...

Hogy tágítsam tovább a fülem? Most kb 5 mm nagyságú, az egyel nagyobb sehogy sem akar belemenni, ilyen lyukas közepe van, nem tudon beleordítani a fülembe sehogy, megpróbáltam 'belevágni' de még mindig nem ment. Ötletek?

Figyelt kérdés
Csigát és tüskét nem tudok venni, rendelni sem mivel nem tudom hány mm.. ha valaki tudna segíteni abban hogy hány milis, megköszönném :D

2018. márc. 26. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Feleset kell venni, én aliexpressről rendeltem egy tágító szettet, egész mm-esnek írták de feles volt szóval 1.5, 2.5 stb, de pont jól jött és mivel félgömb a vége sokkal könnyebb beletenni
2018. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Popszegecset kell beledörrenteni.
2018. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ááááá popszegecseltem már, neeeeeee, a hideg is kiráz :D
2018. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mikor elkezdtem tágítani, csigákat vettem és 2 mm-enként nőttek a különböző csigák. Szerintem a feles nem éri meg mert akkor nyilván többet kell venni, attól függően, hogy meddig szeretnéd tágítani. A tunnel csak akkor megy bele, ha azonos méretű a fül lyuk méreteddel. Viszont ne akarj sietni a tágítással, mert nagyon csúnyán be tud gyulladni. Ha rendelni szeretnél akkor inkább csigát, és meg vannak adva hogy milyen méretűek. Azt hiszem páros mm-enként lehet venni. Nem tudom már pontosan. Remélem tudtam segíteni.
2019. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!