Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első intim szőrtelenítésre...

Első intim szőrtelenítésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Epillátort használok mindenhol máshol, de bikinivonalon és azon belül már nem tudom, mert nagyon fáj. A borotvát azért nem szeretném, mert nem távolítja el rendesen a szőrszálakat. A krémekkel szintén ez a bajom. Gyantát még nem használtam, nem is tudom, miket kellene vennem hozzá, ebben segít valaki? És melyik fajtát ajánlanátok? Köszönöm előre is! :)


Ui.: kozmetikushoz nem szeretnék elmenni ezzel, mindenképp otthoni módszert keresek.


2018. jún. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Intim gyanta nem otthoni módszer. Kozmetikusok közül is sokan nem vállalnak ilyet, csak bikinivonalat.

Nem tudom magadnak rendesen kifeszíteni, nem is látod rendesen.

Krémet nem szabad intim terültre használni, csak bikinivonalra. Epilátor oda kínzás lenne. A gyanta is fáj, de az csak egy-egy pillanat, de az epilátor brrrr

Marad a borotva vagy a kozmetikus.

2018. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne otthon kezd el a gyantát főleg úgy, hogy nemis szoktál egyáltalán gyantázni! Borotva vagy kozmetikus mint ahogy az első is javasolta. Én kozmetikushoz járok rendszeresen és nem használok borotvát sem mióta először kozmetikussal leszedettem.
2018. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én epillálom nekem nincs semmi bajom tőle

16/l

2018. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!