Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyanúsan alacsony áron dolgozó...

Gyanúsan alacsony áron dolgozó körmös?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem egy körmöshöz, akinek Pest belvárosában van szalonja. Rengeteg képet láttam a munkájáról és elég szépen dolgozik, de még vidéki viszonylatban is rendkívül olcsó. Ez nagyon furcsa, ezért érdekelne, hogy ennek mi az oka? Attól tartok, hogy az ocsóság majd a minőségben mutatkozik meg....
2018. szept. 11. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer elmész, kipróbálod, ha nem tetszik, nem mész többet

Off:privátban megírod az árat?

2018. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Csak nagyon elterjedtek már ezek az otthoni csináld magad géllakkozások, építések, videók lépésről lépésre, hogy sajnos sok ember megcsinálja valóban otthon magának csinálja, mert visszajön az ára. Ezért sajnos valamivel oocsóbban kell dolgozni. Ez egy opció. De az is lehet, hogy tényleg nem túl ügyes, és csak szét vannak photoshoppolva a képei. De attól is függhet, hogy csak egy pici pár m2-es üzlete van, azt nem túl drága fenntartani, vagy óriási szalonban működik, aminek a bérleti díja is magas. Meg amúgy kinek mi számít drágának. Én nagyvárosban jártam körmöshöz, 4000-ért épített, 3000-ért töltött, szerintem ez is elég olcsó és nagyon jól dolgozik.
2018. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!