Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted is csúnya Debreceni...

Szerinted is csúnya Debreceni Zita?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Nem az irigység beszél belőlem, aki szép, annak meg szoktam mondani. Dukai Regina például nagyon szép szerintem. De Debreceni Zitának valami baj van a fejével, rossz látnom egyszerűen.:D
2010. jún. 22. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem is,bár nem az a nagyon csúnya,csak nem szép xD
2010. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szép,meg jó fej csajnak is tűnik,szóval minimum "jó csaj".:D
2010. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elég leharcolt feje van, bár a horvát éva sokkal rondább
2010. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép. igaz valóban Dukai Regina 100 x szebb :) de Zita is szép... hisz ha nem lenne szép akkor nem lenne ilyen jo modell.
2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem se csúnya, csak nem szép.
2010. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

sztem is szép

nem gyönyörű,de szép

tipikus ezerarcú modell

2010. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szép...
2010. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
tuti szebb mint te. :D
2010. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök átlagos, minden 3. lány így néz ki mint ő.

De viszont nekem nagyon unszimpi, ugye abba a kísértés című műsorban tűnt fel először ahol fűvel fával kikezdett és lefeküdt most meg mindenki őt sztárolja az országban.

Ő lett az első számú modell itt az országon belül és játssza az előkelő, művelt lányt holott bizonyította a kísértésben, hogy ő egy butuska és közönséges csaj.

Nem értem, hogy miért nem esik szó olyan világhírű modellekről, mint Mihalik Enikő, vagy Ebergényi Réka??Ők már tényleg letettek valamit az asztalra.Ők tényleg modellek nem úgy mint Zita vagy Linda.

De viszont Dukai Reginát én is csípem ő tényleg nagyon szép és szerintem okos is ami nem elhanyagolható.

2010. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diablo3 válasza:
szerintem szép, bár nem kimagaslóan, viszont van egy pozitív kisugárzása, ami sokat számít. A kísértésben pedig az volt a dolga!!!
2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!