Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most borotváltam először a...

Most borotváltam először a nemiszervem (lány). Nagyon kippatogzott vérzik beduzzadt ég ez normális? Így van először mindenkinek?

Figyelt kérdés
Teljesen nem mertem megcsinálni lentebb egyszerűen fogalmam sincs hogyan kellne valami tipp tanács pls hogyan kellne mivel milyen borotva habbal borotvával utána pedig milyen krémmel kenjem be? Most egyepkémt neugranormonnal bekentem.

2018. okt. 19. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Hajnyíró nullás állással kell , nem vág nem maszatol és fillérek .
2018. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha lesz rá lehetőségem beszerzek köszönöm!
2018. okt. 19. 23:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nornális, valamit nem jól csináltál azért pattogott ki. Előtte bőrradírral radírozd le majd borotvahabbal bekened és a növekedéssel ellentétes irányba húzod a borotvát. Lehetőleg vadiújjal ne olyannal amit már használtál mert az életlen penge miatt is kipattoghat.
2018. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!^^

Milyen borotvahabot használjak?

És bőrradírt?

2018. okt. 20. 10:36
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kérdés: Miért?
2018. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én intim mosakodoval lemosom, jól felhabositom, és új borotvaval borotválom le, amit még nem használtam máshova. Sose pattog ki és nem is gyullad be, pedig érzékeny a bőröm.
2018. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
abba az irányba húztad a pengét, amerre a szőr áll? akkor kisebb az irritáció → nem pattogsz ki
2018. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A szőr növekedésével ellentétes irányban borotváltam. Remelem legközelebb nem lesz ilyen rossz...
2018. okt. 20. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem pasi miatt szenvedsz vele
2018. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Üdv a pokolban :D

Nekem évek múltán is kipattog bármit csinálok vele, érzékeny a bőröm.

Mivel ez volt az első, előbb lekellett volna ollóval vagy hajnyíróval rövidre vágni.

Próbálj minőségi, több pengés borotvát használni (én most a Cien női borotváját vettem, 5 pengés, hajlékony a feje, szépen lehet vezetni a bőrön, nem karcol, nem tépi a szőrt) Ezeket az egyszer használatos vackokat felejtsd el.

Én jól habosodó tusfürdőkkel borotválkozok, a borotvahabok irritálják a bőrömet sajnos.

A neogranormon egyébként jó ötlet, de inkább várj pár órát borotválkozás után, mert ha rögtön bekened, akkor nem fog levegőt kapni a bőröd, nem tud megnyugodni és mégjobban begyullad. Legközelebb bőrradírozd is le mielőtt borotválkozol.

Ajánlom még a finomítatlan/szűz kókuszolajat. Aranyára van, de nagyon jó bőrápoló

2018. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!