Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most borotváltam először a...

Most borotváltam először a nemiszervem (lány). Nagyon kippatogzott vérzik beduzzadt ég ez normális? Így van először mindenkinek?

Figyelt kérdés
Teljesen nem mertem megcsinálni lentebb egyszerűen fogalmam sincs hogyan kellne valami tipp tanács pls hogyan kellne mivel milyen borotva habbal borotvával utána pedig milyen krémmel kenjem be? Most egyepkémt neugranormonnal bekentem.

2018. okt. 19. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Na és mi ebből a tanulság?

Nem kell borotválkozni!

2018. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!^^

Nem fiú miatt teszem meg amúgy.

Sajnos nekem is nagyon érzékeny a bőröm:/

2018. okt. 21. 16:57
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"A szőr növekedésével ellentétes irányban borotváltam"

pont itt rontod el

2018. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a francért kell valakit lepontozni, aki hasznos tanácsot ad...


Az utolsónak pedig: helyesen csinálta, minden borotvára ez van írva, különben nem lesz sima a bőr. Valószínűleg hosszú volt neki, ez volt a gond.

2018. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én elsőre úgy csináltam, hogy este leborotváltam, majd rögtön bekentem testápolóval, és úgy hagytam éjszakára. Mai napig így csinálom, semmi baja nincs a bőrőmnek, pedig nekem is nagyon nagyon érzékeny.
2018. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!