Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szerintekek ciki?

Ez szerintekek ciki?

Figyelt kérdés
A 14 éves húgomnak nagyobb lába van, mint nekem, mikor én 16 vagyok. Neki 39,5-es, nekem meg 38-as. Kisnövésű vagyok, 156 cm és inkább az anyukám génjeit örököltem. Míg a húgom 168 cm, és ő látszódóan az apánk génjeit örökölte. Évkezdésekkor elég kellemetlen új cipőt nézni, mert amikor egymás mellé ülünk felpróbálni cipőket, az övé mindig nagyobb és néha szokott megjegyzéseket tenni a magasságomra. Szerintetek mint külső szemlélők ez gáz?

2018. okt. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki pont lesz@rja.
2018. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért lenne az?
2018. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Elég agyatlan testvéred van, de te sem vagy külömb. Miért akarsz csónak lábat?

A 39,5 túl nagy.

2018. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki idősebb, nem jelenti azt, hogy nagyobb lába is kell, hogy legyen. Az olyanokon mi a ciki, ami alapból úgy van, és kész? Nem tudsz vele mit kezdeni. Nekem az életemben nem jutott volna eszembe ezen filózni.
2018. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobban érzed magad, én kb 160 cm vagyok, 37-es lábbal
2018. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!