Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a kavitációs zsírbontással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen változás történt az első kezelés után? Mennyi kezelés javasolt és hetente hányszor, hogy eredményes legyen? Már egy jó ideje diétázok és sportolok de az Istenért sem akar eltűnni a "muffin top" tehát a csipőmön lévő úszógumi, és arra gondoltam, hogy kipróbálnám a kavitációs zsírbontást csak hát 1 alkalom annyiba kerül mint egy havi kondi bérlet. :/


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


21/N



2018. okt. 29. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbàltam.Kuponnal vette bérletet,ha jól emlékszem 7 alkalmasat.Nekem bevált.Igaz,másra is odafigyeltem.
2018. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Anyukám volt. Azthiszem 10 vagy 12 alkalmas bérletet vett. Nagyon szuper! Eltünt az uszogumija amit 20 évig nem sikerult. Persze sok vizet ivott és nem evett minden hulyeséget

Pl kenyeret sem.

2018. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!