Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lány létemre széles a...

Ha lány létemre széles a vállam az csúnya?

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam, viszont nem olyan értelemben széles, hogy a testem többi részéhez képest, hanem azonos méretű a csípőmmel és mind a kettő széles. Teljes alakos képen nem annyira vészes, de ha készül rólam olyan kép, ahol csak a felsőtestem látszik, nagyon otrombának látom magam. Feltétlenül rossz a széles váll egy nőn, vagy csak akkor, ha a csípője meg kicsi?

2018. okt. 29. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem!
2018. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen esetben nem rossz! Ez badarság. Emeld ki a derekad, hangsúlyozd a dekoltázsod, engedd a hajad a vállaidra, hordj sötét ujjú, világos felsőket, sok mindennel lehet csalni.
2018. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Leírásod alapján egy csinos nő lehetsz!:) Ne aggódd túl a dolgot! Szóval a véleményem az,hogy nem,nem csúnya:)! Remélem segítettem! 37/f
2018. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is széles. De ha nem hordok a vállán fodros felsőt akkor nem vészes. Amúgy nekem a derekam is fura, az egész alakom nem nőies hiába nem vagyok túlsúlyos. De Próbálok divatosan vagy nőiesebben öltözködni hogy ellensúlyozzam. Ebben csak az a rossz hogy ha tehetném fiús ruhákban járnék:D.

Sokan dicsérték a kulcscsontomat hogy szép.

2018. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) utolsónak: nekem a derekammal nincs bajom egyértelműen az a testem legvékonyabb pontja, csak ha nem teljes egészemben nézem magam, hanem mondjuk melltől felfele, akkor nagyon zavar a vállam :/
2018. nov. 2. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hogy régi kérdés, remélem azóta megbékéltél vele. Azért leírom: szerintem kifejezetten szép, szexi is tud lenni a széles váll :)
2020. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!