Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok . Nem...

Nagyon csúnya vagyok . Nem tudom hogy szépüljek meg? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek , azért gondolom hogy csúnya vagyok mert minden fiú ezt éreztette velem

Akarkivel próbálkoztam volna mind lefujjogott meg hogy bottal se érnék hozzá ? Így soha nem lesz senkim?



#csúnya #szepulés
2018. szept. 6. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Mit csinálsz ha van egy problémád? Elfutsz előle? Csinálsz mást hogy ne vedd észre?

Jöjj rá, hogy mi okozza a gondod. Túlsúlyos vagy? Jáj edzeni, alakíts ki egy egészséges étrendet.

Problémás az arcbőröd? Menj el kozmetikushoz, hogy kitisztítsa, vagy bőrgyógyászhoz,ha durvább.

Mi nem tudjuk hogy hogy nézel ki, lehet hogy szép vagy alapból, de így látatlanba nem tudunk mit mondani.

2018. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Kép nélkül nem lehetséges megállapítani, hogy csúnya vagy-e.
2018. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Értem ,hogy miért mondjátok hogy kell a kép

De az ezer százalék hogy csúnya vagyok

Mert mindenki azt mondja rám minden fiú

2018. szept. 6. 18:14
 4/21 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Kép nélkül tényleg nem tudunk segíteni :(

Legalább egy kis leírást adhatnál a külsődről.

Egypár pasi nagyon nagy idióta és egy nagy bunkó. Ilyet mondani egy lánynak...sose vedd ezeket magadra. Biztos lesz egyszer valakid.

(Ja igen lány vagyokxd)

2018. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Miss Endzsi ***** válasza:
54%

Jaj hagyjuk már ezt. Igazi fszkalap kisfiúk azok. Általánosban mindegyik rám is azt mondta csúnya vagyok, most pedig gyönyörűnek tartanak az emberek. Szerintem te se lehetsz csúnya.

21/L

2018. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen de meg most középsuliba se tetszek egy fiúnak se

Mindenki csak lenéz engem

2018. szept. 6. 18:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És azt nem mondták, mitől vagy csúnya? Ahogy az első írta, hogy túlsúlyos vagy, esetleg aknés az arcod? Vagy csak szimplán nem vonzóak az arcvonásaid? Esetleg zsíros, ápolatlan a hajad/arcod? Rengeteg ok lehet, és a legtöbbet lehet orvosolni. (Arcvonást persze nem, kivéve plasztikával.)

Barátnőid, családod mit mond? Ők szerint is csúnya vagy?

Amúgy akár privátban is küldhetsz képet, nagyon sokan csinálják, és így jobban tudnánk segíteni.

2018. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A baratnoim nem mondják azt hogy csúnya vagyok

De ők szerintem elfogultak

Nem vagyok aknes

És nem vagyok kövér

Csak nem sminkelek nem vagyok az a tipikus szép lány

Vagyis ezzel nem bantok semmit örülnek én neki ha szép lehetnek

Más lány válogat a fiúk között

Rám még rá se néz senki csak fujjog

2018. szept. 6. 19:02
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert
2018. szept. 6. 19:02
 10/21 anonim válasza:
77%

Közhely, de ha csúnyának érzed magad, más is csúnyának lát.

Próbálj ki másféle frizurát, rendes fodrász tud segíteni

Szempillaspirálozd ki a szemed,olyan szép lesz tőle a szemed

Húzd ki magad, ha az sugárzik rólad, hogy ma elégedett vagy magaddal, más is ezt fogja látni

Vannak barátnőid, menj el velük ide-oda, ne akarj görcsösen egy fiúbarátot,de beszélgess velük, barátkozzatok.

Nem csak a szép lányoknak van barátja, nem csak a szépek mennek férjhez. Eljön a te lovagod is, hidd el, hogy valaki szépnek, kedvesnek, vonzónak fog látni.

2018. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!