Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesen lehet piercingem?

Hány évesen lehet piercingem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Fülpiercinget szeretnék megcsinálják ennyi idősen? Akinek van ebben tapasztalata az írjon.

CSAK LÖVETNI LEHET! Kárt tehet a lövés a fülemben?


2018. nov. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

16 evesen lehet elvileg

Baratnommel voltam aki 17 eves es megcsinaltak neki (nm kertek felnottet)

2018. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Hivatalosan szülői engedéllyel.

De ha pl szüleid felháborodva megtalálják a lyukasztó embered s szalonja van ott gondok lehetnek.


Javasolt szakemberrel csináltatni, mert nagyon könnyen elcseszhetik, főleg ezek a kezdők vagy/és otthon lyukasztgatók.

Sok olyannal jöttek hozzánk, ami el volt B s va enyhén szólva.


+ nem biztos hogy a szervezeted befogadja az idegen anyagot.


Mindenképpen orvosi fém legyen az ékszer!

Ne kinaiba vett festett occo "fém".


Amennyiben megvan:

Többször forgatás/mozgatás, tisztítás és fertőtlenítés!!!


Milyet s hova szeretnél lőni?


Fülemben 2 bonyolultabb elképzelésemet csakis szalonos ismimre bíztam meg a nyelv PC-t is.

2018. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
PIERCINGET SOHA NEM LÖVETÜNK, CSAK SZÚRUNK. Igen, kárt tehet a füledben. Azon túl, hogy nem lehet egy ilyen lövőgépet fertőtleníteni, és így elég magas annak az esélye, hogy elfertőződik a pc, a porcot megtörheti, a szövetet roncsolhatja. Nem is értem, ugyanannyira fájdalmas, mint a tűvel szúratás és egy másodperccel sem tart kevesebb ideig, hogy miért lövetnek még mindig az emberek számomra felfoghatatlan, amikor annyi kockázattal jár a lövetés.
2018. nov. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen hivatalosan szülői engedéllyel csinálnak már a legtöbb helyen. 18-tól pedig bármit csináltathatsz. Az engedély általában egy nyomtatvány, amit aláírva be kell mutatni a piercernek. 16 év felett ritka, hogy ennél többet várnak, pl. felhívják a szülőt vagy ott kell lennie. Nekik csak az számít, hogy legyen egy aláírt papír, hogy ha a szülő bemegy reklamálni, fel tudják mutatni. Ha te a háta mögött hamisítod az aláírást, az már nem az ő felelősségük.


Ha csak lövetni lehet, keress egy másik helyet. Ha a közelben nincs, inkább utazz kicsit többet, mert a lövés nagyon roncsolja a porcot. Hónapokkal megnyújthatja a gyógyulási időt, és sokkal nagyobb az esélye, hogy begyullad és elfertőződik.

2018. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szúrasd! Meg fogod magadnak kösszönni
2018. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*köszönni
2018. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tragus és conch

(Nem tudom hogyan kell írni)

2018. nov. 3. 21:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves, segítőkész válaszokat!❤
2018. nov. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!