Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítés hogyan...

Lézeres szőrtelenítés hogyan zajlik intim területen?

Figyelt kérdés

mennyire fáj, hány alkalom szükséges? félek és nem tudom bele merjek e vágni, de egészégügyi okokból fontos lenne.

(diódalézer)


2018. nov. 5. 22:06
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyek ahol ezt ki tudod próbálni ingyen, és az alapján már eltudod dönteni, hogy megéri e neked számodra. Én a 11. kerületben voltam azóta nincsenek problémáim ezzel.
2018. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én javaslom inkább a villanófényest kezelést.

A kosztolányi tér mellett van egy ahol elég profin csinálják.


Leírom neked az enyémnek a menetét.:

Első alkalommal konzultáció van és kiesebb területen ami lehet hónalj bikini vonal vagy fazon, csináltunk próba kezelést. Én a fazont választottam eddig nem került pénzbe.

kb 10 nap után elkezdődött a "vedlés", az összes szőr ahol kezelt kihullott kb 5 nap alatt. Akkor döntöttem úgy belevágok.

A kezelés előtt 2 nappal meg kell borotválkozni, mert ha hosszú elvileg kevésbe hatásos. De ha nincs leborotválva, vagy az én esetemben nem mindenhol sikerült rendesen leszedni, akkor letrimmerelik.


Majd lefújta lidocain sprayel hogy kevésbé lehessen érezni. Nekem elviselhető volt. Itt ott csipkedett egy picit.

10 000 forint volt egy alkalom. és 6 hetente kell a kezeléseket csinálni, azt mondta kb 8-10 alkalom kell a megfelelő eredmény eléréséhez.


3 szabályt kell csak betartani, Tilos a gyantázás és epiláls. Nem szabad szolizni és barnító krémezni. És a kezelési időt be kell tartani vagy 6 hetente menni kell.


Remélem segítettem a döntésedben. Sok sikert.

2018. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!