Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, van itt köztetek...

Lányok, van itt köztetek olyan aki festi a lábkörmét? Mi ebben a szép?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem és sosem értettem miért jó a lábkörmöt színesre festeni. Számomra inkább taszító egy kipingált lábköröm látványa. Leszbikusokra is jellemző, hogy festik vagy ez inkább a heterók sajátja? Tudom, egy kicsit banális a kérdés, de meghallgatnék egy két véleményt ezzel kapcsolatban.

2018. nov. 6. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

En azert festem h fenyesebb, feherebb legyen (nude vilagos szineket hasznalok).

Mivel fel eletunkben zart cipoben aszalodik, eleve vastagabb es nem olyan szep szinu a korom a labon. Nyitott cipoben pedig nekem 5 perc alatt belemegy a por nyaron, ha van rajta lakk ez nem olyan feltuno.

2018. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
Én festem nyáron, mert tetszik, szeretek ránézni a kilakkozott lábkörmeimre. Fekete, piros vagy bordó, sötétlila lakkokat használok. Amikor már zárt cipőt kell hordani, akkor nem festem mert én magam sem látom napközben.
2018. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nő arca után a lába / talpa a legszebb része. Nem hiába van annyi foot fetishes.
2018. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy férfiként idepofátlankodom. Annyi észrevételem lenne, hogy mit meg nem adnék egy olyan barátnőért, aki nem nőcis hanem természetes.

Enyhe lábfétises vagyok, de nem a festett körmű nylonharisnyás női lábak tetszenek, hanem a sportcipős, zoknis, festetlenkörműek. Tényleg nem szeretem a túlzott nőcisséget, inkább póló, farmer, zokni, sportcipő, kis mellek, sportos alkat, smink max csak kontúr jelleggel, haj ne legyen fiúsan rövid, de a félhosszú, festetlen már teljesen jó.

2019. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, ha tudom, hogy papucsba vagy szandálba leszek valamelyik nap.



22/nő

2019. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!