Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a testalkat? (Kép)

Figyelt kérdés

Már közel 30 kg-ot fogytam, de én úgy gondolom,hogy egy 10 kg-ot még leadhatnék minimum. Érdekelne mások véleménye is, ezért tettem fel ezt a kérdést. Előre köszönöm a válaszokat! :)


[link]



2018. nov. 25. 03:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is fogyni, de izmosodni, erősíteni picit még lehetne.

Amúgy szerintem semmi baj nincs veled, sokan örülnének, ha így néznének ki.

Nagyon vékonyra sem érdemes lefogyni, mert esetleg ha sokáig teltebb voltál, nagyon nehéz megtartani az új alakot, és az sem jó, ha sanyargatnia kell az embereknek magát.


Csak így tovább :-)


N

2018. nov. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Az a -10kg sok lenne, állapodj meg itt ahol vagy.

Formázd izmaidat innentől s tartsad a szintet.


BMI (testtömeg index) alapján szerintem benne vagy már a Normálban.

Arányos tested van neked is.


Gratulálok a -30kg fogyásért, jó munkát végeztél, de ne ess át a ló túloldalára. 😉


Kell a pasiknak mit fogni, ha úgy alakul 😜


Privibe küldök képet, ha érdekel.

Én nem fogyóztam csak edzettem s tartom azt + saját étrend.


25/N

2018. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem már így is vékony vagy.

Nagyon szexi! <3

2018. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elsősorban is gratulálok neked! Mert tudom hogy milyen nehéz és hosszú az út hogy ha az ember a zsírpárnáit leakarja adni, második sorban ne a kilókat nézd, hanem inkább azt hogy mennyi izom van rajtad mert lehet később azt veszed észre hogy kilóban feljebb mentél de a tested nem erről árulkodik. :) Ne csapjon be a mérleg. Jó alakod van és amit az utolsó mondott, igen jó az ha van mit fogni a nőneműt, de a legfontosabb az hogy olyan alakod legyen ahogy te érzed jól magad a bőrödben szóval ha folytatod akkor kitartást, csak így tovább! :) 21/F
2018. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti*
2018. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a fogyáshoz. Ez már így nagyon jó. Nemcsak fogytál, hanem elég izmos is vagy. Bizonyára sokat erősítettél is, vagy eleve sportoltál valamit. A combod formás és hamarosan a hasadon is előjönnek a kockák. A mérleg azért mutat "sokat", mert izom van rajtad. Ami nagyon jó. A zsír nem sok. Többet már nem kéne leadnod, mert ennyi zsír optimális, kell a nőies formához.

Ettől még csináld tovább a kardio mozgást, mert jót tesz a keringési rendszernek, állóképességnek és erődíst tovább. Szinte bármilyen sportágat csinálhatsz, amihez kedved van. Hajrá! Sok sikert!

2018. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szuper alakod van és gratulálok a fogyáshoz! :) Szerintem nem kell többet fogynod.
2018. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy értelmes, hasznos válaszokat kaptam, köszönöm Nektek! Igaz, nem volt egyszerű út,de muszáj volt az egészségem érdekében. A futás az az edzésforma, ami megmaradt, azt rendszeresen csinálom, legfőképp azért mert jól esik.Igen, az zavart,hogy sokat mutat a mérleg, de igazatok lehet, azért abból a sok edzésből maradhatott viddza egy kis izomzat. De akkor innentől rávekszek az erősítésre is.Mégegyszer köszönöm! :)
2018. nov. 25. 16:38
 9/15 TappancsMancs ***** válasza:
65%
Jó így még többlet is elférne. Ne variálj vele.
2018. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Istennő vagy <3 pont tökéletesen izmos, de még nőies :)
2018. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!