Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszenek nektek ezek a...

Tetszenek nektek ezek a körmök? Fiúk, lányok részletes véleményét kérem, korral.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha igen, miért, ha nem miért?


Egyébként ha valamelyikőtök tudja, Budapesten hol lehet ehhez hasonlókat csinálni, akkor ossza meg velem is!!!



2018. nov. 30. 18:30
1 2
 1/17 Drazicc ***** válasza:
78%
Az első és a harmadik tetszik a többi nem. Főleg az első a legszebb. Amelyek nem tetszenek azok túlságosan műnek tűnnek... F/29
2018. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem tetszik mindegyik, viszont szerintem okésak. Nálam plusz pont az, hogy nem 20 centis egy köröm.


Az első szerintem szép, egyszerű.

A második már nem annyira tetszik, főleg a krikszkraksz része.

A harmadikon a felső körmök tetszenek, az alsóban azok a sötét részek szerintem nem mutatnak jól.

Lábkörmön nem annyira tetszenek az ilyesmik. :D

Az ötödik nem tetszik, olyan összevisszaság az egész.


16/L

2018. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nem!


10-ből 7 körmös megcsinálja!

2018. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem jön be. Messziről töröttnek/koszosnak néznek ki.
2018. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

A lábköröm cool, szeretem az ilyen textúrát, bár nem pont (láb)körmön.

Az utolsó olyan művészi ecsetvonásokra emlékeztet... A többi nem tetszik, nem tudom igazán megmagyarázni, miért.

Igazából egyiket sem akarnám a körmömön. Na jó, a lábkörmöset mégis... De ha már kőszerű, achát vagy borostyán textúra jobban tetszene :D

2018. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat !!!
2018. nov. 30. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ezek nekem is nagy kedvenceim. Ami miatt fura vagy "rizikós" lehet szerintem az az, hogy ilyen összecsapott, firkálós, mázolós hatása van és a színek miatt valamelyik tényleg olyan, mintha egy sérülés nyomait viselnéd magadon :), viszont nekem nagyon tetszenek. Szerintem inkább olyan különleges, művészi és nekem pont ez tetszik benne. Én vidéki vagyok, szóval budapesti körmös nem tudok ajánlani. 20/L
2018. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
nekem az elso nagson tetszik, a tobbi okes, nem csunya de nem is tetszik, viszont otletes. ha ametiszt lenne biztos tetszene.
2018. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Az első gyönyörű, ízléses köröm, szívesen viselném.

A második nekem nagyon nem tetszik, a színek jók, de az a bordázott rész nem jön be.

A harmadiknak a színei nem illenek össze, vagy valami nem jó vele, nem harmonizál az összkép, legalábbis nekem.

A negyediken olyanok azok a világos körmök, mintha szét lenne töredezve a köröm-optikailag olyan, szintén nem tetszik.

Az utolsó nekem ízléstelennek tűnik. Szintén felmerül a problémám a színekkel, mint a harmadik képnél.

19/L

2018. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Az első elmegy.

A többi ronda, mintha földönkívüli gombák telepedtek volna meg a körmökön.

2018. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!