Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszenek nektek ezek a...

Tetszenek nektek ezek a körmök? Fiúk, lányok részletes véleményét kérem, korral.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha igen, miért, ha nem miért?


Egyébként ha valamelyikőtök tudja, Budapesten hol lehet ehhez hasonlókat csinálni, akkor ossza meg velem is!!!



2018. nov. 30. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

5. voltam, de még részletezhetem. S amíg nem felejtem el újra, 42N, de 20 éve sem volt durván más az ízlésem, max. ritkábban rajzoltam (jó, soha).


A 3. egy vázán még jó is lehetne, de körmön ilyen "véraláfutásos körmökkel pucoltam céklát" típusú első körben. Hiába szép a maga módján, nekem rögtön jön ilyen asszociáció. De a felső kéz, főleg a mutatóujj s még a középső is, az csinos.

Az utolsó hasonló okokból nem tetszett első látásra, de ott kevesebb a "véraláfutás", több a csillogás s pár másodperc múlva előjött a művészi énem s ez jobb irányba tolta a dolgot. Ha ilyet csináltatnék, a sötétebb, kékes és lilás árnyalatokat kerülném. De az az égkék-sárga vagy gyöngyházfény, az csinos (nekem a gyöngyház túl lányos, de máshoz attól még illhet. jól ragoztam?).


A lábkörömnél megértem, hogy egyeseknek a töredezettség zavaró. Tényleg fura lehet körmön, de én imádom az ilyen mintát s ez elvakulttá tesz. Amúgyis különleges és világosan látható, hogy nem a köröm tört el :)


Az elsőnél zavar, hogy ilyen transzparens. Ilyen az ízlésem, no. Plusz nekem túl kislányos-rózsaszín-romantikus-női, amivel semmi baj, de nagyon nem stílusom.


A második túl 3d s egy csomó vastagon kent vonal nekem nem tetszik körmön. Némely festményen még OK (egyik kedvencem, Van Gogh sem szeretett spórolni a festékekkel), de az egyrészt festmény, másrészt nem egyszínű kis kukacok egymás mellett. De alapvetően a sima körmöket szeretem. Túl sok csilivili nélkül.

2018. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik csúnya, borzalmas a rövid köröm.
2018. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Az első csak azért tetszik mert cseresznyevirágos, amit imádok.


A többi szerintem csúnya. Több dolog is eszembe jutott: ráborult több körömlakk a körmére, ráütött kalapáccsal többször és így színeződtek el, gombás-koszos a körme.

2018. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az utolsonak igaza van!
2018. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 TappancsMancs ***** válasza:
48%

Férfiként nekem max az első tetszik, úgy ahogy, ugyanebből szebbet is el tudnék képzelni.


A többi katasztrofális. A negyedik az nem egy kéthetes hulláé? :)


Ezek szépek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Uhh 15-ös , én tisztelem mindenki véleményét, de ilyeneket egy fiú kedvéért sem csináltatnék :Ddd dehát ízlések és pofonok, mèg jó hogy megkérdeztem
2018. dec. 2. 12:01
 17/17 anonim válasza:
Nekem nem tetszenek. Oreges hatast keltenek szerintem
2019. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!