Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most szeretnék jelentkezni...

Most szeretnék jelentkezni modellnek, mit gondoltok mennyi rá az esélyem hogy sikeres modell legyek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 6. 09:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, Diane Kruger.
2018. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Most őszintén! Te szépnek, különlegesnek tartod magad? Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sok esélyed van. Az alkatról meg még nem is esett szó.
2018. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Eselytelen
2018. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Nőként mondom hogy szép vagy. De milyen modell akarsz lenni? Mert rengeteg ága van... Ettől is függ hogy befutsz-e. De Palvin Barbi nem leszel.

Miért nem keresel valami komolyabb hivatást? Amivel viheted is valamire? 21 évesen öregnek fognak tartani a szakma elkezdéséhez, aztán 30 évesen meg lapátra tesznek.

2018. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom hogy mennyi esélyed lenne rá meg hogy mit néznek az ilyen modell keresésnél milyen feltételek vannak..stb de szerintem szép vagy. Persze a külső az relatív kinek mi szóval ezt szerintem így nem lehet megmondani max egy szakember aki ért hozzá. 21/F
2018. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
14 es, inkább az arcommal szeretnék modellkedni azon az ágon futni, 10 es skálán mennyire mondanátok az arcom, nagyon átlagos vagyok arca?
2018. dec. 6. 15:06
 17/26 anonim ***** válasza:
71%

Inkabb az egyszeruen cuki,aranyos kategoriaba tartozol,mint modell kategoria...

En jartas vagyok ezugyben,lehet hogy nem erdemes...

De megprobalhatod.

2018. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak elkeseríteni, de kizárt. Az arcod teljesen tucat, minden 2. lány így néz ki, ez közel sem a különleges/szép kategória. A második képen meg pláne nem. Modellkedéshez egyébként sem elég az arc, a testnek is meg kell felelnie bizonyos elvárásoknak, amiknek a tiéd gyanítom nem felel meg. (Ja, nincs olyan, hogy csak fotó/arcmodell valaki. Ha egy ügynökség ezt akarja elhitetni veled, csak hogy hiú ábrándokat ébresszenek benned, ezáltal több pénzt fektetsz a dologba- nos, akkor hagyd őket a fenébe. A kifutómodellek fotómodellek is egyaránt.)

Engedd el a dolgot.

2018. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
O-O Akik itt átlagosozzák és csúnyázzák...nem csoda, hogy semmi önbizalma nincsen egy csomó fiatal lánynak. Szerintem nagyon szép vagy, viszont tényleg nem modell alkat. Arcmodellnek tényleg jó lehetsz, oda mindenfajta típust keresnek, hirdetésekhez, stockphoto-hoz, akár tévéreklámokhoz, stb. Meg kell próbálni egy olyan ügynökségnél.
2018. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%

Mondok egy kegyetlen, de őszinte dolgot.

Próbáld meg ha ez az álmod, de ne lepődj meg ha az életben nem kapsz munkát és csak reménykedsz hogy lesz valami.

Inkább az eszeddel, tudásoddal keress pénzt.

100 lányból AKI AKAR! max 1 lesz modell akinek megéri és ez nagyon max. Ismerek én is szép lányokat, őket se kell attól sajnálni hogy reggel 6-tól este 10 ig modellkednek...


21 évesen nőjön be a fejed lágya és ne erre akarj kacsingatni.

2018. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!