Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most szeretnék jelentkezni...

Most szeretnék jelentkezni modellnek, mit gondoltok mennyi rá az esélyem hogy sikeres modell legyek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 6. 09:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 76%-os: Aki modellkedni akar, ennél sokkal keményebb kritikákra is fel kell készülnie. Még a legtökéletesebb alakú, leggyönyörűbb arcú Victoria’s Secret modellek is kapnak/kaptak ezerszer bántóbb kritikákat. Ez egy ilyen szakma, aki nem tudja elviselni, ha bírálják, az ne menjen modellnek.

Szerintem teljesen reális volt vele mindenki, sokkal rosszabb lenne, ha hitegetnénk, hogy persze persze te leszel a következő Adriana Lima, aztán az ügynökségen koppanna nem is kicsit.

Ráadásul az ügynökségeken is jobban örülnek fiatalabb lányoknak. Ennyi idősen már kellenne, hogy legyen tapasztalatod a modellkedésben. De ahogyan egy másik válaszoló is írta, 21 évesen tudni kéne realizálni a dolgokat és olyan szakmának nekikezdeni, amiben van esély, mert ez offos.

2018. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Modellnek szerintem is karakteresebb csajokat szokás keresni, de a válaszok jelentős részéből tényleg kb. az az üzenet árad, hogy előnytelen a kérdező külseje, ami azért rohadtul nevetséges. Egyébként olyan erős 7-est adnék az arcodra, ha már kérdezted.
2018. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy de ettől függetlenül szerintem az arcodban nincsen meg az a plusz ami a modellkedéshez kell. Nincsen karizmatikus kisugárzásod így kép alapján. Inkább az az általános szépség vagy, nincsen benned olyan nagyon különleges dolog. És ezt most nem bántásból momdom.

Pontozni nem akarlak mert ez pontozgatás szerintem baromság.


Azért ne keseredj el. Én nagyon örülnék ha nekem is ilyen csini kis cuki de nem az a nagyon feltünő arcom lenne.


Sajnos nekem túl karakteres az arcom.

2019. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért meglep hogy mennyire goromba emberek vannak itt, igen is gyönyörű vagy, de pont a modellség nem igazán erről szól, hanem a nagyon egyedi nagyon markáns kinézetről, a legtöbb modell csomószor nem is nevezhető szépnek de ez a tipikus van benne valami, megfogja az embert. Egy próbát mindenképp megér, veszteni való nincs, de sajnos tényleg nem vagy annyira tipikus modell kinézet, de ez nem rossz értelemben mondom.
2019. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Már nem jön be a link.

Teszel fel újat?

2019. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A modellséghez NEM FELTÉTLEN szépség kell! Van akit azért vesznek fel, mert kifejezetten csúnya, és attól különlegesnek számít(ezt fél évvel ezelőtt a tévébe hallottam).



De te jól nézel ki! Ééés tényleg Diane Krügerhez hasonlítasz, tehát csúnya nem is lehetsz, mert ő egy jó nő! De világhírű nem lehetsz((ha igen, nagyon kis eséllyel), esetleg a Tesco újság lapjaiig juthatsz el. Az is egyfajta modellkedés!!!

2019. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!