Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezektől lehet...

Szerintetek ezektől lehet majd önbizalmam ha összejönnek?

Figyelt kérdés

Sajnos dobott a barátnőm már elég régen. A kapcsolat már nem igazán működött, de én nagyon szerettem (szeretem :( ) őt és elgondolkoztam volna azon, hogy adott volna-e esélyt, ha nem így nézek ki ahogy...


Szóval amikor belenézek a tükörbe ez a kép fogad. 21 éves srác, 170 cm körüli alapvetőleg vékony, de a hasán mégis van sajnos egy szép kis szalonna. A haján látszódik egy kis mikiegeresedés, a szeme alatt nagy vöröses-lilás karikák (ezzel szerintem orvoshoz is fogok fordulni mert fájni is szokott). Orra elég nagy, görbe és jobbra is ferdül. A fogai csálék...látszik, hogy a családja nem úszkált a pénzben és ő sem kapott észbe időben, hogy megcsináltassa. A szemöldökcsontjai is elég erősen látszódnak. Szóval ja...úgy nézek ki mint ET a biciklikosárban... Azzal a különbséggel, hogy neki nem volt ilyen fura orra.


A terveim azok, hogy a sörhasat lemozgom és kicsit izmosítok. Nyáron fogszabályzót akarok majd csináltatni (tudom, hogy rengeteg pénzbe fog majd kerülni ennyi idősen...ha van valaki aki ilyen idősen csináltatott az leírhatná, hogy neki mennyibe fájt a dolog :) ) A hajamra Alpecin samopont használok már egy ideje, most venni akarok hajszeszt is hátha együtt erősebbek, valamint elszeretnék majd jutni egy értelmes fodrászhoz is mert az itteniek borzasztóak. Az orrommal nem nagyon tudok semmit sem kezdeni, max majd évek múlva plasztika. Van esetleg valakinek még valamilyen tanácsa? :)



2018. dec. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó lesz szerintem :)

Esetleg, nem tudom, higy öltözködsz, de vehetsz pár, egymással jól kombinálható, ruhát is. Nem kell rá százezreket költeni, használtan - és egyben olcsón - remek darabokat lehet kifogni. Illetve ezt os csak fokozatosan, tehát nem kell egyszerre itt sem sokat költeni. Egyszer egy pulcsi, máskor egy kabát.

Nekem egyébként volt fogszabályzóm, hát tényleg nagyon sokat számít:)

2018. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Önbizalomhiányod van, ami a 16 évesekre jellemző. Tehát még nem nötted ki. Keress rá a neten a problémára.
2018. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyaktól ilyesmit ne várj. Nem lesz valós. Fejlődj!
2018. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nekem az edzés sokat segített.
2018. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!