Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orrsövény piercing (én ezt...

Az orrsövény piercing (én ezt a nevét ismerem) Érzéstelenítik?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közeli/távoli jövőben és nem tudom mire számítsak. Azt érzéstelenítik vagy simán szúrják. Mennyire fáj és jártasakat kérdeznék akiknek szúrták :D

2018. dec. 11. 23:04
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
Gondolom a septumra gondolsz. Nekem nincs( én inkább tetkó párti vagyok,mármintmagamon , tetszenek a pc-k de nekem szerintem nem állnának jól...) de havernak van egy pár pc-je. Mondjuk septum pont nincs... De a legtöbb helyen ha kéred akkor elviĺeg érzéstelenitik. Haver csak a nyelv pc jenel kért érzéstelenitest. De azt mondta hogy mostmar ahoz se kerne mert ki lehet azt bírni. Van két snake bite-ja ( ajak piercing) és két fültágesze. És a snake bite-okat meg a füleit is érzéstelenítés nélkül szuratta. És azt mondta hogy a snake bite-ok nagyon fajtak de kibírta. De a fülénel szeme se rebbent (ott voltam amikor kiszuratta) . Ettöl elvonatkoztatva a helyedben en kérnék érzéstelenítőt ha van rá lehetőség. Mondjuk én ebbe nem annyira látok bele mert én nem akarok pc-t . A tetkó meg kibírható. Sőt szerintem meg jó is érezni a fákdalmat amibel jár mert "megdolgozok ,, érte 😂😂 . De szerintem én pc-nél kérnék érzéstelenítőt ha csináltatnák és lenne rá lehetöség hogy kérjek....
2018. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Ja annyit kihagytam hogy haverom bolond XD 😂😂. Es ő inkább kibírja minthogy utána meg x percig zsibbadjon az adott testrésze ahol éppen csinaltak a pc-jét...
2018. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha valóban egyre gondolunk(nassallang piercing), akkor azt nem lehet érzésteleníteni és pokolian fáj.

Nem véletlen, hogy nem járkálnak vele ezrek. Már a szúrását sem vállalja mindenki, mert eléggé nagy erő kell hozzá és nem kis hozzáértés.

Ha a sima septum-ra gondolsz, akkor az abszolút nem vészes, de ezt se nagyon lehet érzésteleníteni. Magamnak szúrtam (értek hozzá) septumot, nem fáj, inkább csak megkönnyezed (testi reakció).

Szóval nem vészes.

2018. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1-2 azér naaaaa enniért meg senki sem lesz őrült, érzéstelenítés nélkül lett szúrva a köldököm, 10x a fülcimpám, egy industrial ,egy conch és a mellbimbóim (igazából a legtöbb helyen nem érzéstelenítenek) és még mindig nyikhajnak tartom magam sok emberrel szemben olyan piercingeket látok :D

Kérdező most így rákerestem az orrsövény piercingre, elég brutális viszont úgy néz ki mint 2 sima orrcimpa pc, azzal szerintem jobban járnál.

2018. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!