Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 10 kiló plusz...

Mit gondoltok 10 kiló plusz jól áll vagy vissza kéne fogynom? (KÉP)

Figyelt kérdés

170 centi vagyok 50 kilós szoktam lenni, de az elmúlt évben sikerült felszednem majdnem tíz kilót, aminek nagyon örülök, de sokak szerint ez már túl sok.

Szerintetek melyik szebb és miért?


[link]

[link]


2018. dec. 13. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

BMI alapján pont jó a 60kg a magasságodhoz.


Sokkal szebb az alkatod, feszesebb s formásabb is, ez főleg végtagokon s bordázatnál látszik.


A + 5-6kg se rontana el s egy formáló edzés.


Belőlem senki ki nem nézné, hogy 60kg vagyok (160-as magassággal), homokóra alkattal.(nagyobb mell s fenék, lapos hassal)


Azért vagyok annyi, mert edzek és az 1kg izomzat jóval kisebb térfogatú, mint pl az 1kg zsír.


A BMI-t biztos láttad iskolai orvosi papíron, az a szám a magasság és testsúlyodból van kiszámolva. Az alapján kb be vannak osztva a soványtól kezdve a túlsúlyosig.


[link]


Legyél ápolt, jó megjelenésű, egyél egészségesen, legyen meg a napi folyadékbeviteled s formáld/tartsd karban tested!😉

S ezeknek később mégnagyobb látszata lesz eredménnyel.

Hajrá, sok sikert!


25/N

2018. dec. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a korábbi formád sokkal jobban bejön. Lehet nem kell 10 kg mínusz, hanem erősítened kellene + legégetni a felszedett zsírt. Súlyban nem sokkal leszel kevesebb mint most, de ránézésre a korábbi alakodhoz hasonló, de még formásabb, tónusosabb.
2018. dec. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na végre, egy nagyon jó nőies alakú valaki, nem idióta gyúrós meg sportoló csaj. Maradj ilyen nőies, nagyon jól áll. Felszednélek alak alapján.
2018. dec. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jobban mutatsz így.
2018. dec. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mind a 2 verzióban csinos vagy! Ha valahol a kettő között lennél szerintem az lenne a legideálisabb! De azt válaszd amelyik állapotban Te a legjobban érzed magad! 50 kg a magasságodhoz képest talán már túl sovány, szóval az lehet már egy kicsit túlás lenne:)! 38/f
2018. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs melyik melyik 😅
2018. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
A mostani verziódat dugnám. Az 50 kg-sat nem.
2018. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy nem tudom eldönteni melyik az előtte és utáni kép, de nagyon szép alakod van. A mosolyod pedig valami rendkívüli :D
2018. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó alakod van.
2018. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő csinos, de szerintem nagyon jól áll az a pár plusz kg :)
2018. dec. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!