Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 10 kiló plusz...

Mit gondoltok 10 kiló plusz jól áll vagy vissza kéne fogynom? (KÉP)

Figyelt kérdés

170 centi vagyok 50 kilós szoktam lenni, de az elmúlt évben sikerült felszednem majdnem tíz kilót, aminek nagyon örülök, de sokak szerint ez már túl sok.

Szerintetek melyik szebb és miért?


[link]

[link]


2018. dec. 13. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyértelműen most vagy csinibb. Túl vékony voltál, így jobb, formásabb :)


L24

2018. dec. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

EGYÉRTELMŰEN jobb a +10 kiló.

Én nem értem az embereket, akik azt írják, hogy az első. Ott sovány volt, +10 kilóval meg nőies, szép alakja van, formás, nem pedig a mai "gebe", "ropi" alkat. A második az egészséges alkat.

Szerintem aki szerint túl sok az azért mondja neked, mert soványan ismert eleinte.

Én is olyan vékony voltam,és felszedtem +10 kilót, most nézek ki úgy, mint te a második linken, és mindenki dicséri az alakom. Maximum erősítést csinálnék a helyedben, de nem azért, hogy fogyjak, hanem, hogy még jobb legyen az alakom.

2018. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!