Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon gaz?...

Szerintetek ez nagyon gaz? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az osztalyomba mindenkinek mukorme van vagy gellakk

Nekem nem engedik a szuleim mondván hogy ilyen korban nem ezzel kell foglalkoznom

De neha úgy erzem hogyha így mutatják egymásnak az uj kormuket úgy leneznek vagy nem is tudom

8.os vagyok:))



2018. dec. 24. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglakozz veluk :) ez egyaltalan nem gaz hogy nincsen mukormod!!
2018. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.
2018. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

És ha holnap kitalálják, hogy egyszerre teherbe esnek, mert mekkora buli 14 évesen babázni, együtt. Akkor te is felcsináltatod magad?


Vagy, ha mind vagdossa magát, akkor te is?

2018. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem baj, hogy nincs műkörmöd. Ennyi idősen szerintem sincs rá szükséged. Tudom, nagyon rossz érzés lehet, hogy csak neked nincs, de hidd el, sok gond van vele, ha nem jól csinálják begombásodhat vagy letörhet tesiórán...
2018. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz, sőt szerintem sokkal szebbek a természetes körmök mint az ilyen karmok... arról nem is beszélve hogy letörik, és van esékly rá hogy tönkreteszi az eredeti körmöd. Azt a néhány órát amit ők otthon vagy a szalonba töltenek hogy kész legyen a műkörmük sokkal hasznosabban is eltöltheted.
2018. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Osztom a 3as véleményét.

Teljesen felesleges és nagy butaság csak azért csináltatni műkörmöt, mert a többieknek is van. Ha ezért lenéznek mert neked nincs, nem akarsz akkor nem érdemes adni a véleményükre. Felszínes emberek és ilyenekre hidd el, nincs szükséged:)

Én egészen 23 éves koromig magamnak festegettem, középsuliban mindenféle mintákat csinálgattam, de mára elment a türelmem és megelégeltem hogy lepattog 2 nap után. Illetve olyan munkám van ahol törne a körmöm. Csak ezért van gél lakkom. Sose azért festettem vagy csináltattam gél lakkot, mert másoknak is volt

2019. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!