Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial Piercing?

Industrial Piercing?

Figyelt kérdés

Hello

Tervezek egy industrial Piercinget csináltatni. Van-e valami amiz előtte tudnom kellene? Illetve miután kész van nektek kb mennyi ideig tartott amíg begyogyult és mivel ápoltátok?

Van helixem is, de mivel itt rögtön két helyen is szúrnak nem tudom, hogy mennyire különbözik az ápolása a piercingnek. Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszi :)



2019. jan. 2. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ápolása nem különbözik. Nekem sokszor beakadt a hajam ezért párszor begyulladt de még így is 2-3 hónap alatt begyógyult. Nem Magyarországon élek ezért nem tudom elmondani, hogy mivel ápoltam, de sztem ugyan az jó, amit a helixre használtál.
2019. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se Magyarországon lakom 😂
2019. jan. 2. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
😂 akkor használd azt, amit a piercer ajánl.
2019. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Octenisepttel érdemes kezelni. Több országban lehet kapni/rendelni.

Érdemes tudni, hogy nagyon sok idő, mire meggyógyul 2-24 hónap. Helix is macerás, de ez roppant az. Hasonló szabályokat érdemes betartani és titán ékszerrel csináltasd. Sok sikert! ;)

2019. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 M A R S C H I L D válasza:

Szia!

Nekem augusztus óta van meg az industrialom (nem volt új nekem sem, mert ugyanabban a fülemben van egy orbital piercingem is már jóval régebb óta.)


Az alvás kicsit macerásabb lesz az első időszakban, mint a helixnél, mert egyszerre két átszúrt lyuk is lesz, szóval óvatosan a forgolódással este. :D


A gyógyulási időszakban a Tetran kenőcsöt ajánlom, csodákat tesz :) Szépen rá kell kenni mind a két szúrás helyére és óvatosan átmozgatni az ékszert is, amennyire csak tudod.

Ha minden nap egyszer megcsinálod ezt, nem fog begyulladni.

(ha esetleg pl a helixed begyulladna, azt is kenheted ezzel nyugodtan)


Ha még kérdésed lenne, nyugodtan írj privát üzenetet :D

2019. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szabad forgatni! Csak miutan begyogyul a seb.
2019. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!