Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsik a melleim és alacsony...

Kicsik a melleim és alacsony vagyok. Meddig fog még fejlődni a testem ilyen szempontbol? 16/L

Figyelt kérdés

A csaladban szinte mindenkinek eleg nagy mellei vannak, hugomnak is nagyobb mint nekem. 75/B-s melltartot hordok egyebkent, de eleg kicsik szerintem igazabol. Meg hany eves korig nohetnek vagy fognak e meg egyaltalan?

A masik pedig hogy 162cm vagyok es ez mar par eve nem valtozott . Szuleim mindketten 170cm korul vannak. Van esely ra hogy meg novok?



2019. jan. 3. 01:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

162 cm?! Csak pár centi választ el az “átlagos” magasságtól.

Miért hisztizel, amikor rengeteg 150 centi körüli és ALATTI gyönyörű lány van, akiknek semmi problémájuk nincs magukkal?

Nézd a jó oldalát: ha kicsik a melleid, az azt jelenti, hogy elég vékony vagy, ergo a tested pont olyan, mint egy modellnek, csupán alacsonyabb vagy.

Hidd el, F-kosárral sokkal nehezebb élni.

2019. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!