Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki az aki beletudna szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki beletudna szeretni egy alacsony dagadt nőbe?

Figyelt kérdés
160magas és 100kiló, csinosan öltözik és ad magára nem igénytelen, az arca szép. Az lenne a kérdésem h egy ilyen nőt max egyszer megdugntok ha nincs jobb vagy képesek lennétek bele szeretni? A kor is érdekel h melyik korosztály mit válaszol.
2018. okt. 5. 11:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
persze szép arcara...nem
2018. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Egy kövér férfi max, én nem tudok elképzelni még dgást se

20f

2018. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%

Nem soha,még szexre sem kellene már.


31F

2018. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem tud felizgatni szexuálisan egy dagadt nő.
2018. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne?

Nem kell ahhoz kövér pasinak lenni, hogy valakinek bejöjjön.Sok pasi van , aki a húsos nőket szereti.És ha ráadásul szép és ad magára.akár vonzó is lehet!

És azért sok minden agyban dől el.Ha valaki okos, kedves, egészen megszépülhet !

2018. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%

5-ös vagyok.

Tartalmasabb szebb életet élhetnek, mint egy pláza maca agyhalottal!!!

Én láttam ,ár olyan párt, ahol a nő kövér volt, de gusztusos, a pasi pedig kifejezetten JÓ kategória.

Állíatólag(nem tudom, nem próbáltam) a szex is más egy ilyen nővel.Puha odaadó!Szenvedélyes.

2018. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy hány éves az a nő. De amúgy simán el tudok egy ilyen nőt párként is képzelni. Szeretem a teltebb nőket. :)


33F

2018. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Írj ennek a srácnak, ő szereti a duci nőket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%

,,Tartalmasabb szebb életet élhetnek, mint egy pláza maca agyhalottal!!!"

Tehát az a nő aki igényes vonzó,szexi,nőies az agyhalott?

Gratulálok a baromsághoz,ez k..va nem igaz amúgy.

Nekem is plázacicás párom van és nem agyhalott sőt okosabb mint a legtöbb ember,2 nyelven beszél perfekt,jogász.

Igaz nem hízlalja a seggét meg odafigyel magára tudom ez nem fér bele az emberek valóságába,hogy egy nő szép IS és okos IS lehet,pedig de csak ki kellene nyitni azokat a bizonyos szemeket.


"Én láttam ,ár olyan párt, ahol a nő kövér volt, de gusztusos, a pasi pedig kifejezetten JÓ kategória."

Én is de amint a pali vagy megszedte magát vagy önbizalmát felhozta szépen félrek_rt vagy elhagyta a kövér nőt,és ezt mindig láttam.


Amúgy nem ezen múlik ki odaadó meg kedves,sőt ha már általánosítunk a dagadt nők borzalmas frusztráltak a csinos nőkre meg bántják őket,hogy nekik könnyű meg így ribi úgy ribi,tehát szerintem a dagadt nők akik agyhalottak leginkább nem véletlenül akkorák amekkorák.

2018. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
13%

Soha nem tartottam vonzónak a kövérséget. A családomban voltak kövérek, meg is haltak ötvenes, legkésőbb hatvanas éveik ELEJÉN. Engem emiatt is taszít a kövérség, mert láttam, mit művel az emberrel, miután már nem friss ropogós huszas. Mert mondhatja nekem bárki, hogy "dehát te is meghalhatsz 60-61 évesen", de én láttam, ahogy nyomorult kövér családtagjaim tizenx éve kínlódtak, küszködtek mindenféle nyavajával. (visszér, tönkrement izületek, cukorbetegség, nem tudtak futni, lassan járni sem stb.) Ha én meg is halok 60 évesen, nem tíz éve vergődve (döglődve) fogok megérkezni oda.


Szóval kérdező, inkább szedd rendbe az étkezésedet, kezdj el mozogni és nem kell ilyen kérdéseket kiírnod hamarosan. Én 5 éve, amikor eldöntöttem, hogy ebből elég, 90kg-ról indultam, most 78-80 között ingázok (1 év alatt fogytam le, tehát 4 éve tartom az új súlyomat) és jól érzem magam a bőrömben a harmincas éveim közepén is, mozgok, nem fáj a hátam stb. Neked is sikerülhet.


F

2018. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!