Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt szeretném kerdezni, hogy...

Válaszolok akármire kérdése:

Azt szeretném kerdezni, hogy a szoliba hassal vagy háttal kell be feküdni, illetve alsógatyába vagy anélkül érdemes?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Háttal gatya nélkül.

De én a helyedbe álló szoliba mennék.

A fekvőbe ki tudja mit szedsz ossze

2019. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Háttal
2019. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mész ahogy akarsz. Gatyàban vagy anélkül. Nincs rà szabàly.

Valóban higiénikusabb az álló. Mindkét fajta szoliban van pozitívum és negatívum. Az egyik jobban szépen barnítja a làbat a màsiknàl meg szinte nem is barnul.

Én saját fekvő szolimat használom. Magamnak fertőtlenítem, ezért tudom hogy nincs semmi baci rajta.

Háttal fekszek elösszőr, félidőnél pedig átfordulok hasra.

2019. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Valójában, úgy fekszel be ahogy akarsz. De egyet értek az előttem szólókkal, az álló az higiénikusabb. És hatékonyabb is. Arra figyelj, hogy legyen fertőtlenítő, és ha nagyon feketék a csövek végei, akkor az régi cső lehet, és megégethet.
2019. jan. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ko-La válasza:
Hát,ha pasi vagy,jobban teszed ha betakarod a farkad/vmivel/,mint a csirkecomb végét szokták alufóliával.Mivel sosem napoztattam addig,jól leégett((.
2019. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!