Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok lánynak van szőrcsík a...

Sok lánynak van szőrcsík a köldökéig? L.

Figyelt kérdés
Akinek van, csak nyáron szokta leszedni amikor esetleg látható, vagy ilyenkor is? Van aki le sem szedi? Mondjuk a strandon láttam párszor akinek megvolt, de olyat is akinek látszott, hogy le van szedve. Nekem is van és elég tanácstalan vagyok.
2019. jan. 8. 10:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
1%
Igen, csak aki igényes az leszedi!
2019. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van és sztem nyáron gyantáztatni fogom vagy magamnak legyantázom :)

Én most is leszedném, mert zavar, de mivel nem látszik ki a pólóm alól, ezért fölösleges lenne... Am párszor leborotváltam, mert annyira zavart és most már jobban látszik, szvl ezt inkább ne tedd :(

De valószínűleg pár gyantázás után kikopik és később már nem is fog látszani ;)

(nekem am a hátam is szőrös kicsit és sztem azt is gyantáztatni fogom nyáron :/)

2019. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Tesztószintetek okés?
2019. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem jellemző. Nekem nincs, és baráti körben sem láttam ilyet. Szerintem ez elég ritka.
2019. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Nekem sincs. Az öltözőben 4 év alatt csak 1 lányon láttam kanszőrzetet.
2019. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van és amúgy több lányt is ismerek, akinek van. Nem feltétlenül áll a hátterében hormonális vagy egyéb egészségügyi probléma, lehet csak szimplán genetika is (pl. én is voltam már kivizsgáláson, de kutya bajom sincsen). Én nem szedem le, mert akkor az egész testemet gyantáznom kellene (hiszen mindenhol van szőröm, és hófehér a bőröm, amin feltűnő, így elég gázul nézne ki ha ott egy csíkban nem lenne semmi körülötte pedig igen), amihez nincsen se kedvem, se időm, se energiám. Én szőkítem és így nem olyan feltűnő.
2019. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
nekem sajnos van, es en mindig borotvalom, mert nagyon zavar meg ha nem is latja senki
2019. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Miss Endzsi ***** válasza:
10%
Akinek van, az menjen el egy hormonszint mérésre.
2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van, és makk egészséges vagyok. Sok lánynak van ott szőre, csak leszedik.
2019. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is van, és semmi hormon-problémám nincs! A 6-ostól kérdezném, hogy mivel szőkíted? :)
2019. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!