Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok lánynak van szőrcsík a...

Sok lánynak van szőrcsík a köldökéig? L.

Figyelt kérdés
Akinek van, csak nyáron szokta leszedni amikor esetleg látható, vagy ilyenkor is? Van aki le sem szedi? Mondjuk a strandon láttam párszor akinek megvolt, de olyat is akinek látszott, hogy le van szedve. Nekem is van és elég tanácstalan vagyok.
2019. jan. 8. 10:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

A sötét hajú lànyoknak, akik gyerekkènt sem voltak szőkék (vagyis a testük több melanint termel), igen legtöbb esetben van. Ez csak annyit jelent, hogy a te őseid nagyobb arányban ázsiai eredetűek, nem rögtön hormongondokat. (Pl a legtöbb spanyol nőnek is van, hiszen többségük mór eredetű)

Ennyit a genetikai háttérről.


Ha zavar, akkor szedd le. Gyantàval seperc alatt megvan. Nem kell mások véleményèvel törődni, hogy ciki vagy nem.

2019. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

Honnan kezdődik ?

Ha már a köldökig ér.

2019. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Butasag, persze van akinek problema van a hormonjaival. Nekem is van szor a hasamnal es semmi bajom nincs, szimplan ilyen a genetikam, hajam is gondor es baba korom ota barna es annyi,hogy a kerdesre valasztadoknak is jutna belole boven. Szoval en nem csodalkozom rajta,hogy ott is van, sot.. ha jol tudom akkor mindenkinek van, csak annyira pici es szoke hogy nem latszik.

Akik azt irtak,hogy nem lattak az ismeroseiken vagy oltozokben az vagy azert van,mert mint mondtam nem latszik vagy pedig leszedtek, persze van akinek egyaltalan nincs.

2019. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Márpedig a köldökig futó fanszőrzet abszolút masculin jegy.

A "női" bajusz is, meg a pájesz, meg a jeti láb, kar is.

2019. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Utolso elotti vagyok, akkor en masra gondoltam😀 en pihes szorre gondoltam es koze nincs semmilyen olyan szorhoz
2019. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

14-es, gondolom te egy csodaszép szőke Barbie vagy Ken baba vagy, tökéletes testtel...

Az ilyenek miatt is leszünk mi "jeti" lányok önbizalomhiányosak.

Én szőrös vagyok. Elég sok helyen, ahol szerinted nem kellene. (Szerintem sem, de ez van) Volt már több hormonvizsgálatom. Olyan tökéletes, hogy mutogatni kellene.

Vagyunk elég sokan ezen a bolygón, akiknek ez jutott. Én azt mondom, ez még mindig jobb, mintha olyanok lennénk, mint te. Mert a szőrtől mi megszabadulhatunk, de valószínűleg te mindig ilyen bunkó maradsz....

2019. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, nekem is vannak pihéim. De vékony, világos.

En a hajamként hordok, dús, erős szőrzetet.

Fura, hogy sokan a köldökig felérő fanszőrzetet okésnak látják hormonalisan, nőként.

2019. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vagyok bunkó és te sem vagy nőies a szőröddel. Az okés hormonjaiddal meg menjél már... miket nézettél?
2019. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

Neked pontosan mitől lesz valaki nőies, mondd már el légyszi! :) Mondjuk én biztos nem vagyok, képzeld el, még a mellem is kicsi! Mégsem leszek öngyilkos...


Fogalmam sincs, hogy mennyi idős vagy. De kérlek, vedd elő kicsit az eszedet és gondolj bele abba, hogyha ezt a kérdéskört olvassa egy kicsit szőrösebb tinilány, akinek amúgy sem lehet sok önbizalma, mit okozol még akkor neki ezzel a jetizéssel?!?

Én leszarom magasról, elfogadtam magam, van akinek így is kellettem, sőt több jelentkező közül is választhattam.

De amúgy is hányingerkeltő, amit szerencsétlen mai fiatalok pl az Instán látnak.. Mindenki tökéletes, nagy mellek, formás test, nulla szőr, semmi bőrhiba... És ha nem ilyen vagy, akkor már semmit sem érsz... "nem vagy nőies"... Jobb is, ha elbújunk egy barlangba, nem? Még szerencse, hogy igazából nem ez egy embernek a fokmérője...


Azért erős fanszőrzet nincs a hasamon, meg szerintem a kérdező sem erre gondolt...


A hormonjaim meg hadd legyenek már a magánügyem, jó? Kösz!

2019. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell elbújni barlangba, meg kikészülni, de aki nem nőies az így járt.

Aki meg kikészül ettől, azt támogassa az anyja lelkileg.

Ez itt nem pszichológiai rendelés.

A mell a nőiesség szimbóluma. Rakass szilikont, te... igazság bajnoka.

2019. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!