Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép lennék, de vannak hibáim....

Szép lennék, de vannak hibáim. Fiúk titeket zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A külsőm: 175cm, 60kg. Magas vagyok, vékony, hosszú lábakkal mellem is van. Átlagos arcom van. A hajam lapockáig ér, világosbarna. Zöld szemem van. Próbálom ápolni magam amennyire lehet, ízlésesen öltözök. Távolról mindenki csinosnak talál, de ha összejönnék vkivel, nem lennék folyton a toppon akkor kibuknának a hibáim, hisz nem csak az ‘utcakész’ állapotot látná a pasi.


Fiúk titeket zavarnak ezek a dolgok?

-Vékonyszálu a hajam(ha nem mosom meg minden reggel akkor zsiros, igy zsiros hajjal ébredek, de utána megmosom)

-Bárhogy is szőrtelenítek a bikinivonalon és hónaljon kipattogok.

-Rövidek a szempilláim

-Alapozó nélkül télen fehér(fakó) az arcom.

Nyáron amugy nagyon könnyen lefog a nap, de akkor csinosabbnak is érzem magam, eldobhatom az alapozót.

Nos pasik, titeket ezek a dolgok zavarnak? Lányok ti küzdötök hasonlóval?

Még sose volt barátom, mert nagyon félénk vagyok.

18/lány


2019. jan. 9. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Férfiakat ezek egyáltalán nem érdeklik.


- Vékonyszálú a hajam, nem kell naponta mosnom.

-Szőrtelenítésre egy megoldás: szőr növésének irányával megegyezően borotválkozz. Nem lesz tükörsima, de ki se fogsz (annyira) pattogni.

- Hófehér vagyok, nem szeretek napozni sem, imádom a fehér bőröm.

2019. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#12 ha ùgy borotválod,akkor viszont szùr 😄

Hònaljra tökèletes megoldás.

2019. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezek amiket leírtál nem is problémák, vagy legalábbis engem abszolút nem zavarnának.

Nincsen tökéletes ember, mindenkiben vannak hibák.

A lényeg, hogy ápolt vagy és adsz külsődre.

Ha az arcod szép akkor szerintem sok fiú ideálja lehetnél. ;)


18/fiú

2019. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amiket le írtál teljesen természetes dolgok szerintem. Ne aggódj ezek miatt, inkább tanuld meg elfogadni önmagad😊

Én is ilyen voltam, hogy smink nélkül sehova, minden nap hajmosas, tökéletes outfit stb... Aztán egyszer egy nagy sulis project miatt hetekig fél hétre jártunk iskolába, és délután négyig, vagy akár ötig maradtunk... Annyira erőtlen és fáradt volt mindenki, hogy kényelmes edzős cuccban, copfban, és legfeljebb spiral-korrektor komböban jártunk. És a fiuk ugyanúgy szerettek minket, ugyanúgy kedvesek voltak, észre se vették tulajdonképpen😅 Azóta már én is könnyebben veszem, ha épp nincs időm hajat mosni, és kicsit kocosabb, nem olyan friss hajam van, így egész nap konytban kell lennem. Ha nagyon nincs időm reggel, csak magamra kapok egy nadrágot és egy hatalmas pulcsit, és már kevésbé érzem magam rosszul, hogy jaj, nem túl nőies, és csinos a szettem. Már képes vagyok szinte smink nélkül boltba/edzésre jarni😇 És itthon is anélkül vagyok, nézegetem magam a tükörben, hogy szokjam, és megtanuljam szeretni ezt az énem is. Sőt, az igazi énem tulajdonképpen.

Egyébként Rimoczi Zsófi se nem sminkel, se nem szőrtelenít, és boldog házasságban él a férjével 😇 Most született babajuk.

Viszont gyantaztass, azt javaslom. Általában kevésbé pattogok ki attól. Meg Az Aloe Vera jot tesz, nyugtatja a bőrt.

Jaj, és egyébként a hajad azért zsirosodok ilyen gyorsan, mert napi szinten mosod. Amióta leszoktam a napi hajmosasrol, azóta simán kibír 2-3 napot😇 és ez egyre jobb lesz. Ha nagyon vészes, akkor is tudsz szárazsampont, esetleg hintoport használni. Vagy egy csinos konty, és meg van oldva🤗 A pillakra amúgy én óvatosan szoktam felkenni ricinus olajat egy fulpiszkaloval, és segít. De vannak a dmben is szempillanoveszto készítmények.


Hidd el amúgy, hogy nagyon szép vagy, én is biztos tökéletesnek látnálak😇💕

2019. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12.

Neváltalánosíts!


F/42

2019. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Általánosíts*
2019. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! A tippeket is!

15-ös az a baj, hogy más lány is csúnyának látja magát így, de titeket én meg szépnek! Csak magamat látom rondának rendezetlenül😃. De köszi neked, aranyos vagy!💞

2019. jan. 11. 08:29
 18/18 Mansour ***** válasza:

Ne aggódj, ez csak egy sima önbizalomhiány, ami szinte mindenkinél megvan ebben a korban, csak valakinek sikerül kompenzálni, valaki meg túl is kompenzálja, ami pedig még rosszabb, mert ezekből lesznek a beképzelt majmok. És az ilyenek a legtöbb fiúnak nem túl szimpatikusak, enyhén szólva. Én pl. akkor már inkább vonzónak találom az önbizalomhiányos, magukat bénának, csúnyának tartó lányokat. Mert bennük még van lehetőség a pozitív irányú változásra. A beképzelt majmok viszont csak keserves csalódások árán képesek változni, ha képesek egyáltalán.

A másik dolog pedig, hogy nem egészen esik egybe az, hogy a nők mit tartanak szépnek, és hogy a férfiak mit tartanak annak. És az a gond, hogy a nők, bár a férfiaknak akarnak tetszeni, de mégis a nők szépségről alkotott elképzelésének akarnak megfelelni. A legtöbb férfi számára nem az általános szépségideál a legvonzóbb. Nekem személy szerint legalábbis nagyon nem az.

2019. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!