Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném itthon kilyukasztani...

Szeretném itthon kilyukasztani a köldökömet. Miből áll egy ilyen, lépésről-lépésre?

Figyelt kérdés

Elsőnek gondolom a gyógyszer tárban kell venni tűt.

Aztán lefertőtleníteni a lyukasztani való részt?

De azt nemértem, hogy a tű amit veszek gondolom vékony. És amit én kinéztem piercinget annak a "bedugókája" az egy három tűnyi vastagság. Azt hogy fogom átszúrni rajta?? És miután átszúrtam rajta a piercinget is, akkor mennyi ideig nem lehet menni mondjuk strandolni?


2010. jún. 29. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kell szülői beleegyezés,a barátnőmnek is kellett,de olyan profin megcsinálták,nagyon szép volt alig volt piros és nagyon hamar begyógyult.És ott orvosi fém piercinget tesznek bele!

De szerintem ezt a nyarat bírd ki nélküle,mert egy hónapig,vagy 6hétig nem lehet vele sem strandra menni sem napozni és még mikor friss még nem is olyan szép mint amikor teljesen begyógyul.

Inkább várj télig,ha akkor szúratod át nyárra már szép lesz és akkor már azt teszel amit akarsz és nem fogja elcs*szni a nyaradat.

sok sikert hozzá!:)

2010. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tippeket. Az utolsó választ főleg. Erre nem is gondoltam. :)
2010. jún. 29. 11:33
 13/14 anonim válasza:
100%
Én Pécsett csináltattam a Citrom utcában, és 3500 Ft volt ékszerrel együtt. :)
2010. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Én már 3x szúrtam át magamnak!! 1.nek még nem volt pc-m csak úy hülyeségből szúrtam aztán 2.ra már volt pc-m, de a pc-nek a szára is különböző...van véknyabb meg vastagabb. Veszel egy tűt, lefertőtleníted betadinnal a köldököd, fogsz egy jégkockát rajta hagyod pár percig és így az érzéstelenítés is megvan aztán fogod a tűt és sztem alulról szúrd felfelé. Nagyon nehezen fog átmenni a bőrödön, kicsit hagyd benne a tűt és próbáld meg mozgatni biztos h nem fog benne mozogni talán 1 picit de próbáld meg mert ha röktön kiveszed úgy 100% h nem megy bele a pc. Megfogod a pc-t és vhogy belegyötröd a lyukba, nagyon nehezen megy bele!!Énis kb fél óráig szenvedtem vele mire belement. Úgy csináltam h nyomtam be a pc-t és ahogy ment befelé úgy húztam ki a tűt alulról. Utánna megint bekentem betadinnal. Meg kenj rá vmilyen krémet (bepanten). Azt nemtom meddig nemlehet a strandra menni.
2010. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!