Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne otthon kilyukas...

Hogyan lehetne otthon kilyukasztani a fület?

Figyelt kérdés

Szeretnék még több lyukat de nem szeretnék elmenni kilövetni mert elég egyszerűnek tűnik.

De azért mégis hogy kell?


2009. dec. 8. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is többször átszúrtam már a fülcimpámat.Fogsz egy (tiszta) tűt figyelj most jól mert az fontos hogy elötte le kell fertőtleníteni úgy hogy TŰZBE TARTOD A TŰT!!Aztán már neki is álhatsz aa szúrásnak.Mondjuk én lassan szúrtam át úgy jobban fájt és sokáig kinlódtam vele,de te csinálhatod gyorsabban is,és vehetsz lidocain spayt hogy ne fájjon annyira!Én az orroamat is csak simán szúrtam át otthon.Aztán betettem az ékszert.De boldog voltam akkor...
2009. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...tegnap este kiszúrtam az egyik fülemet de túl közel esett az eredeti lyukhoz ezért kiszúrtam a másikat és az jó helyre esett...Szerintetek mennyi idő amíg be nő az amelyiket rossz helyen szúrtam át?
2009. dec. 9. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!