Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 magassaghoz mi az ideális...

170 magassaghoz mi az ideális testsuly? Maximum és minimum.

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 07:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Férfi,vagy nő? Ez sem mindegy.

:D


Az én háziorvosom anno az 55-60 kg-ot emelte ki nekem.

Vészesen sovány voltam évekig, 46 kg. sajnos a családba nálunk mindenki magas,vékony alkat.


Jelenleg 70,3 kg vagyok, és kismama, pár hét múlva szülés.


Még most is baromi jólérzem magam, mert nemlátni, hova jött fel 24 kg. :D

2019. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő.

50kg és 70kg közé tenném, ha már nagyon muszáj, de van olyan ismerősöm, aki szintén alig érte el az 50kg-t, de nem volt sovány, csak vékony, illetve olyan lányt is láttam már (őt pl itt az oldalon), aki jóval meghaladta a 70kg-t, de ránézésre nem adtam volna neki, csak 60-kgt.

Szóval, függ a felépítésétől, csontozattól, hogy hová hízik (aki egyenletesen, az nagyobb súllyal is arányosabbnak hat, mint aki csak combra vagy csak hasra), az életmódtól (aki aktívan sportol, megint más kategória az izomzat miatt).

Szóval, az ideális annyi, amennyivel jól érzi magát az illető mind fizikailag, mind lelkileg.


Én is pont ilyen magas vagyok. Voltam éppenhogy csak 50kg, de az már nem volt egészséges, kimaradt a menzeszem, nem volt erőm semmihez.

Voltam 65kg is, így meg már én nem éreztem jól magam, holott ránézésre nem mondta volna senki, hogy nem csak 60kg vagyok például.

Szóval számomra az ideális súly 57 és 62kg között van, se alatta, se felette nem érzem jól magam.

2019. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor 58 kg voltam (L) ránézésre mindenki azt hitte, hogy vékonyabb vagyok :( és az orvos is azt mondta, hogy hízzak pár kg-t. Most 62 kg vagyok ugyanehhez a magassághoz és sokkal jobban érzem magam, most sem nézek ki ennyinek...
2019. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3. Vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nagyon egyénfüggő és nehéz így minimumot és maximumot írni.

Nőknél mondjuk min. 50 kg, max. 70

2019. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!