Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1.5 hete szúrt köldök piercing...

1.5 hete szúrt köldök piercingem begyulladt, pedig ápoltam rendesen. Van rá esély, hogy nem kell kivennem?

Figyelt kérdés

Néhány napig nem volt semmi baja, Octenisepttel fújtam és a piercertől vásárolt géllel kentem napi 3-4x, mégis elkezdett fájni és bevörösödni. Elkezdtem napi 2x 3%-os hidrogén-peroxiddal kezelni,de továbbra is egyre gyulladtabb, gennyes és piros dudor is látható, de amúgy fájni nem fáj. Most már 4 óránként kenem Baneocinnal, 2x pezsegtetem és minden kenés előtt lefújom.

A Westendben szúrattam, ahol az orrpiercingem is, az csak azután gyógyult be hogy ezüst ékszerre cseréltem az ott kapottat, lehet hogy most is azt kéne tennem?

Betartottam a kezelési szabályokat, nem áztattam, nem szaunáztam, nem szolisztam, nem játszom vele és munkába teszek rá egy gézt és leragasztom, nehogy kirántsam.



2019. jan. 23. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Cseréld le ezüstre vagy szilikonra.

Nekem sem gyógyult be az orvosi fémmel, én érzékeny vagyok arra is.

2019. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki egy kis időt, a teljes gyógyulási idő személy függő, de általában 3-5 hét körül van.

Sok sikert, ápold továbbra is:)

2019. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!