Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jár minden 2. tinilány...

Miért jár minden 2. tinilány olyan elképesztően csámpásan?

Figyelt kérdés
Egyik-másik annyira befelé tartja, hogy az ember már azt várja, mikor esik hasra a saját lábában.
2019. jan. 25. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Az olcsó, fos cipők miatt.
2019. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Divat majmok... Mulas jót rajtuk és kész, nem kell ezen le ragadni, mint egy kis óvodás!
2019. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Lúdtalp? Ez elég sok embernél jellemző.
2019. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak a tinilanyok, sok ember. Kedvencem, mikor nyaron meg le is log a labuk az okadekul felretaposott papucsrol :s

Nekem anyam mindig szolt, extrem esetben rugdosta a bokamat, ha csampaztam. Ha csampazo embert latok, mindig az jut eszembe, hogy biztos nem szolt ra az anyja, hogy szepen jarjon.

2019. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Mert megtehetik. Még igy is megdugnák őket a tinifiúk. De én is! :D
2019. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de mi a kozod van hozza? Ennyire nincs dolgod? Nem tudod mi az oka, igy a lenezo valaszokat sem ertem. En is csampasan jarok, igen, mert ludtalpam van, es hiaba hordtam egesz eletemben meregdraga, gusztustalan ortoped cipoket, nem segitett, se a torna, se a talpbetet. Most akkor ki se megyek az utcara, ahogy senki mas, aki csampasan jar, mert itt valakit zavar.
2019. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is csámpásan járok, csak én kifelé tekerem a bokámat. Valahogy így tanultam meg járni, hidd el, én sem örülök neki. Nem direkt csinálom, ellene tenni nem nagyon tudok már.
2019. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszed direkt csinaljak vagy mi? Uristen. -.- Ha valaki csampasan megy nem tehet rola miert kell leszolni? En is csampasan megyek mert nekem is ludtalpam van. A tobbi idiota hozzaszolot se ertem. Ha csampasan megyek akkor mar divatmajom vagyok? Ohm ok. Szanalmasak vagytok
2019. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is csámpásan jártam addig míg a Scholl-nál nem vettem egy merevített lábformára készített talpbetétet. Kb. 6000 Ft-ba került, de már legalább 5 éve nyúzom. (Mindig cserélgetem a cipőkbe) Nem siránkozni meg besértődni kell kedves válaszolók, hanem tenni a probléma ellen.
2019. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy hasonló problémája van...nem csámpásan jár, hanem "dülöngélve",mert csipőficamos.

A csámpások...vagy így tanulták meg, vagy így fejlődött a lábuk vagy lúdtalp(ami szintén lehet fejlődés).

2019. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!