Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok mennyire vagytok...

Csajok mennyire vagytok féltékenyek a szőkékre?

Figyelt kérdés

Vagy ha a szőkék féltékenyek akkor ők mire?

Mi az ami a legjobban megzavarja az önbizalmatokat amikor egy másik csajra féltékenyen néztek?

Ha viszont rátok féltékenyek az mennyire jóleső érzés?


[link]



2019. jan. 28. 11:05
1 2
 11/19 anonim válasza:
32%
#4 a fantáziádra bízom. ;)
2019. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, amugy: [link]
2019. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok féltékeny

Ha még rám ázok csak lesek h mire fel

2019. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert én vagyok a szőke ikszdé
2019. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Úgy általában nem vagyok féltékeny a szőkékre. Maximum a nagyon szép lányokra, de az nem hajszín függvénye.
2019. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem tetszett a szőke haj. Színtelen, élettelen, ráadásul a természetes szőkékre jellemző hogy ritka, vékonyszálú.

Egy délies, dús, barna sörény, mint pl Penelopé Cruz-nak van, na az már igen.

2019. jan. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én szőke vagyok alapból, de barnák a szemeim. Nem egyszer szóltak meg érte, hogy "miért nem világos a szemem?" Mintha tehetnék róla. Avagy "nem hiszik el, hogy természetesen ennyire világos a hajam, hiszen a szemeim milyen sötétek már." Ilyen kombó is létezhet, micsoda újdonság. Azt is megkaptam párszor, hogy jobban állna a kék nekem, mit ne mondjak, azért rosszul esett. A barátomtól és másoktól is.


De a hajamra is inkább mindig beszólogatást kaptam, minthogy dicséretet.

2019. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én természetes szőke vagyok és dús hajam van egyébként:D

Szeretek szőke lenni, mert ezzel együtt minden más szőröm is szőke, tehát nem szükséges szednem az arcomon a szőröm (még), sem a karomon, mert egyáltalán nem látszik.


Viszont annyiban irigylem a barnákat, hogy sokkal szebb smink nélkül a szemöldökük, ugyanis az enyém szinte nem is látszik sajnos ha nincs kifestve, így nem szeretem annyira a természetes arcom. Emiatt nagyon irigylem őket, ezen kívül viszont a saját hajszínem preferálom:)

2019. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én szőkésbarna vagyok, de nem tudom mit meg nem adnék a gyonyörű természetes szőke hajért. Szőkítettem már itthon természetes módon, nyáron a nap alatt szivattam ki:) de hát sajnos, hiába születtem szőke kislánynak bebarnult a hajam. Remélem azért még majd kiszőkül, mert csak 16vagyok. Szóval én irigy vagyok a szőkékre, viszont van egy osztálytársam aki most hétvégén volt fodrásznál és a csodás szőke haját barnára festette mert utálta a színét(pedig szép volt) ki ki válogatja
2019. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!