Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány?

Szerintetek szép ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]


Lány vagyok, de szerintem nagyon szép.


2019. febr. 1. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Bizony hogy az!

Mi az hogy...


F/42

2019. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen az.Tetszik a stilusa.
2019. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Uristen en ismerem!! Foti es egy suliba jartam vele 😂😂😂

Egy tunderi, aranyos kislany volt. Most meg tiszta vakolat es rbanckodas. Bar mar nem jarok arra, ahanyszor lattam a buszmegalloban, mindig szetvolt csapva, kise tudta magat normalisan sminkelni, lefolyt a szemhejtusa stb.


Nagyon nem hasonlit eloben a kepeire, szoval ennyit az instagramrol..

Ja es amikor kicsi volt es butacska, elmeselte nekem meg tobb lanynak, hogy ami szepsegversenyekre jart, megnyerte oket, de apuci fizetett erte a zsurinek..


Ennyit rola. Egyebken meg mivel ismerem es tudom, hogy nez ki eloben, nem 20+nak mint a kepeken, hanem meg a sajat koranal is fiatalabbnak, igy azt mondom ra, hogy atlagos.


Instan egy kepet se fogtok talalni rola amin valojaban ugy nez ki, ahogy..

2019. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Én egy képet sem láttam, ahol normálisan látszana. Mindegyiken hat kiló smink, filterek. És ez a szájtartás ... :D

De szép lehet, már amennyire látszanak a vonásai. Nem tudom, minek csinálja ezt magával, valószínűleg nem lenne rá szüksége.

2019. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Van, akinek tetszik, másnak nem.
2019. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.


Szép, de mű, magamutogatós gazdag p..csa, akinek nem biztos, hogy ész is van a fejében.

2019. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép lenne, csak nem értem,hogy miért kell több milliméterrel a szája körül is kiruzsozni magát? Meg ez a bamba fej,amit a fotók nagy részén produkál...szóval az első benyomásom az,hogy elcsufitja és elbutitja magát, szándékosan,ez pedig nem túl szimpatikus.
2019. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mi benne a szép? Minden mű rajta, a képein is több utómunka van mint egy hollywoodi blockbusteren. Flegma, tucat, minden sarkon akad ilyen kis beképzelt picsuli, aki anyuci-apuci pénzéből játssza a nagyvilágit.
2019. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a típusú ember, akiről a csajok azt gondolják, hogy milyen jól néz ki. A fickójával együtt.
2019. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra nem ilyen a szepseg ideal
2019. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!