Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid vagy hosszú körmöket...

Rövid vagy hosszú körmöket szeretitek jobban? Saját vagy műköröm?

Figyelt kérdés
Előnyöket, hátrányokat is írhattok.

2019. febr. 1. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mukormom van, egy centinel hosszabbal sajnos nem tudnek dolgozni, ugyhogy az alatt tartom. Formara kicsit hegyesebbre szeretem csinaltatni meg ha aranylag rovid is.

Ha szep eros kormeim lennenek, nem koltenek ra, de sajnos gyengek es beszakadnak, raadasul a lakk is lepattog roluk fel nap alatt, igy meg sokkal szebb a kezem (nem csinaltatok giccses meg neonszinu kormoket soha, mindig egyszinu, tobbnyire matt, fekete vagy nude).

2019. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Saját, rövid, nem lakkozom. De csak a fránya gitár miatt :) amúgy tetszenek a lakkozott körmök, a műkörmök max akkor ha nem látni rajta hogy mű :)
2019. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
39%
Én azt ami épp az ujj végéig ér vagy 1-2 mm-el hosszabb. Nekem sajnos kis körmeim vannak, szélesebbek mint hosszabbak, emiatt 4-5 mm fehér részt kell rájuk növesztenem hogy akkorák legyenek mint másoknak levágva. Lakkozni szoktam, mindig sötétre. Majd szeretnék géllakkot egyszer de a műköröm nem tetszik.
2019. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen rövid, ezt szeretem, mert zongorázom. Tartós, átlátszó lakkot használok. Másokon tetszik a géllakk, ha nagyon szép a színe, vagy a mintája, meg szoktam dicsérni (akár idegenekét is postán, hivatalban).
2019. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Saját, hosszú, lakkozott.


Szerencsés vagyok, szép erős körmeim vannak, foglalkozni is szeretek velük így azt preferálom.


Műkörmöt próbáltam már, ingyenes lehetőség volt nekem nem jött be. Túl vastag emiatt kényelmetlen, de lehet ez a körmöstanonc hibája volt és egy gyakorlottabb körmös nem ilyet csinál.

2019. febr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Rövid, szögletesre reszelt, saját. Ha túlérnek a körmeim az ujjbegyeimen, az már nagyon zavar. Műkörmöm sosem volt, nem is akarok, mert járhatnék hetente rendberakatni a lenövés miatt.
2019. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a sajátot, és hosszút. Nem egetverően hosszú, és sajnos nem mindig nő meg olyanra, de én azt szeretem magamon. Mindig kifestve hordom. :)

Előny, hogy jól lehet vele vakarózni, hátrány, hogy sajnos nekem könnyen letörik. :)

2019. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én elfogult vagyok műkörmösként.

A mai világban szerintem teljesen elfogadott mondjuk egy M-es méretű műköröm. Színekből szeretem az "extrémebb", neon színeket, pl így nyáron. Szeretem, ha a munkám csillog-villog, persze nem erőszakolom a stílusom a vendégeimre, csupán sok olyan gél lakkom van, ami csillámos vagy sok a csillámporom, így van választék, hogy megakadjon rajta a vendég szeme. :) Szóval szerintem ez tényleg teljesen ízlés kérdése, kinek mi jön be. Van olyan vendégem, akinek hosszabb a saját körme, mint a műkörme, amit csináltat, mégsem bírtam soha rábeszélni a gél lakkra. 😄 Ez van, ő ragaszkodik a műkörömhöz (S méretű kocka), mert szerinte erősebb.

2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hopsz, véletlen elküldtem az előző kommentem, pedig folytatni akartam.

Szóval van olyan vendégem is, akinek csutkára rágott körmei vannak és nem enged műkörmöt csinálni, ragaszkodik, hogy az icipici körmeire gél lakkozzak.

Amúgy befolyásolja pl a munka is. Van vendégem, akinek mindig letörik, betörik a körme, gyenge, de nem lehet a munkahelye miatt műkörmöt építeni, neki japán manikűrt használok. Pedig ő nagyon vágyna rá és van eladó vendégem, akinek L méretű körmöt építek és nem töri le.

2019. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!